Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Чорком" проти нового податкового кодексу (фото)

Сьогодні, 15 листопада 2010 р., активісти Чорного комітету провели біля приймальні Державної податкової адміністрації на Львівській площі невелику акцію протесту проти введення нового податкового кодексу.

"Налоговий інспектор" з мегафоном нахабно чіплявся до перехожих, працівників податкової і журналістів, збираючи податки "на нормальну дачу нашому прем’єру Азарову, розробнику цього кодексу". "Податківці віднині стають силовими структурами, вони мають такі самі права, як решта силовиків. Податківці житимуть ще краще, ніж жили!", - казав він.
Тим часом решта активістів розгорнули великий банер "Криваві податки - кривава помста!". В кінці акції вони видерлися на паркан біля податкової і прив’язали його туди.

Назбиравши повну жменю копійок, "інспектор" рішучим кроком попрямував до приймальні. Там він поспілкувався з черговим міліціонером на пропускному пункті. Той, розгубившись, почав телефонувати начальству: "Тут прийшли... з камерами... знімають, фотографують!". Отримавши, вочевидь, просту і зрозумілу вказівку нікого не пускати, він з полегшенням зітхнув і сказав: "Тут заборонено знімати". Тоді "інспектор" висипав жменю "податків" на підвіконня пропускного пункту і вийшов, а разом з ним і журналісти.

"На жаль, на нову дачу для Азарова податків не вистачило, - із сумом констатував "інспектор" на вулиці. - Але якщо податковий кодекс буде прийнято, податки будуть збирати ще, ще і ще".

"Суть нового податкового кодексу, - сказав активіст "Чоркому" Богдан Тицький, - що малий і середній бізнес зносяться підчисту. Це робиться для того, щоб великий бізнес монополізував всю економіку в Україні. Влада, олігархи, великі буржуї просто бояться конкуренції людей з низу. За новим податковим кодексом податківці набувають статусу силових структур. Вони мають право будь-якої миті без попередження прийти на будь-яке підприємство з перевіркою. Вони мають право без будь-яких пояснень арештувати товар на три дні. Харчові продукти, наприклад, за цей час зіпсуються, і підприємець прогорить.
Новий податковий кодекс руйнує всі можливості заробляти гроші людям з низу, з народу і гарантує монополізацію великого капіталу. Влада не розуміє, що тим самим примушує малий бізнес піти в тінь і працювати нелегально.

Влада провокує людей на те, що вони почнуть наводити порядок власноруч. Коли податковий інспектор забиратиме останні гроші, яких не вистачає, щоб прогодувати сім’ю, люди почнуть боротися за власне виживання - як офіційними, так і неформальними акціями. Податкові інспектори, приходячи до людей забирати останні гроші, наражають самі себе на небезпеку народної помсти. Звичайні податківці, яких використовують олігархи для власного збагачення, кидаючи їх на передову, стануть першими жертвами цієї помсти.
Тому ми закликаємо всіх податківців - чесних і нечесних - до розуміння, що новий податковий кодекс не принесе їм нових статусів, звань, великого капіталу - лише бабло великим чиновникам на "майбахи" і дачі, а лише наражатиме їх на небезпеку".
П.С. На сьогоднішній акції біля комітетів ВР я теж була, хоча й встигла на самий кінець. С фотографіями деякі проблеми через комп’ютерний глюк, зараз їх вирішую.
Tags: акції, фото, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 15 comments