Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

КУПРівці спробували зрізати огорожу посольства РФ (фото)

(По-русски читать тут)
На цій акції, на жаль, не змогла бути присутньою, тому користуюся повідомленнями "Українських новин" і прес-служби КУПР. Фото теж узяті з цих двох джерел.Сьогодні, 31 жовтня, у день, коли в Росії проводяться "Марші незгодних", близько 15:00 представники "Коаліції учасників помаранчевої революції" провели біля посольства РФ на Повітрофлотському проспекті акцію протесту проти поширення російського авторитаризму на Україну, який проявляється, насамперед, "в амбітних зазіханнях відомих російських політиків (Затуліна, Лужкова та інших) на територіальну цілісність нашої держави, озвучених в їхніх виступах на території України, та відсутність на це адекватної реакції наших державних лідерів. Крім того, російський вплив на Україну проявляється в систематичному перешкоджанні владою свободі мирних зібрань, в утисках свободи слова, в переслідуванні та затриманнях громадських діячів, журналістів...
Зважаючи на жорстке обмеження наших прав, ми вимушені вдатися до більш дієвих і радикальних заходів громадського спротиву".

Біля посольства активісти увімкнули генератор і підключили до нього "болгарку". Нею вони планували зрізати паркан, що оточує посольство, і змістити його на декілька метрів ближче до будинку, зменшивши в такий спосіб авторитарний простір Росії в Україні.
"Наші дії, - заявили активісти, - відображають нашу категоричну незгоду з антидемократичною політикою російської влади. Цей символічний осуд авторитарних поглядів керівників РФ паралельно виражає нашу солідарність з опозиційними до влади демократичними рухами Росії".

Міліція, звісно, не дала це зробити. Як тільки один з лідерів КУПР, Сергій Мельниченко, наблизився з працюючою болгаркою до паркану, його затримали. Наразі він уже на волі, завтра буде суд за адміністративною статтею - порушення правил проведення мирних зібрань.UPD: Святошинський районний суд затриманого Сергія Мельниченка виправдав.

Tags: акції, купр, посольство РФ, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 27 comments