Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На Хрещатику спалили Мєдвєдєва і Стросс-Кана (фото, відео)

У суботу 23 жовтня на Хрещатику відбулася щотижнева акція протесту "проти урядової політики України, яка проводиться спільно з братньою Російською Федерацією і міжнародними інституціями і спрямована на збагачення окремих осіб - таких, як фактичний співвласник Газпрому Владімір Путін, інший співвласник Газпрому і за сумісництвом президент Мєдвєдєв та українські олігархи". Організатори - як завжди, Всеукраїнська профспілка "Народна солідарність" і "Чорний Комітет".

- З кожної гривні підвищення ціни на комунальні тарифи для українських громадян копійки три, як мінімум, потрапить в кишені особисто Володимиру Путіну. Щось аналогічне можна сказати і про Мєдвєдєва", - сказав голова "Народної солідарності" Олексій Кляшторний.

Після чого був урочисто спалений портрет Мєдвєдєва.
Він довго не хотів загорятися. "Путін з Азаровим минулої суботи горіли краще, - зазначив хтось із учасників. - Вочевидь, путінська частка у Газпромі є більшою".

А я так думаю, що Путін і Азаров просто згорять раніше, ніж Мєдвєдєв :)

Наступним був голова Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан. "Американський уряд не може відмити щось напряму, тому з американського бюджету фінансується Міжнародний валютний фонд, далі він дає позики Україні, далі український уряд у вигляді НАК "Нафтогаз України" перераховує ці гроші Газпрому, і в кінцевому разхунку вони опиняються у тих же американських банках на рахунках у Путіна, Мєдвєдєва та інших фактичних керівників Газпрому.
Стросс-Кан несе дуже велику відповідальність за це, бо він схвалював меморандум українського уряду, в якому вони пообіцяли збалансувати український бюджет, вирішити проблему постійно незаповненої казни (незаповненої тому, що вони не можуть зібрати податки з олігархів). Вони вирішили ці проблеми ров’язувати за рахунок сімейних бюджетів простих українських громадян".

Далі він надав слово "керівнику нашої побратимської організації "Чорний Комітет" Команданте Че" - Богдану Тицькому, який заявив, що люди платять не за воду, газ і світло, а в кишені конкретним олігархам - на їхні дачі у Кончі-Заспі. Він закликав чинити спротив можновладцям, які відбирають у людей останні копійки - для початку хоча б не віддавати їм гроші. "Ми заслуговуємо на краще життя. А ці заслуговують на те, щоб бути спаленими. Не тільки у вигляді портрету, а й взагалі".

О.Кляшторний додав, що його організація підготувала зразок позову громадян до суду з приводу підвищених тарифів і запропонував всім чинити саме так.

Останнім мали палити Януковича - "без цієї людини жодні з цих дій відбутися б не могли, але на наше ставлення до цієї людини вплинуло те, що обіцяні членами кабінету Азарова нові комунальні тарифи не набули чинності. Тому було прийнято рішення, що спалення цього дядька ми відтерміновуємо до часу, коли обіцяні урядові рішення будуть прийняті і стануть реальністю. Ми реагуємо на те, що уряд злякався і, принаймні, поки не відбулися місцеві вибори, нових тарифів не ввів. Тому портрет Януковича ми урочисто згортаємо в трубочку і обіцяємо, що додатково оголосимо - або 30-го, або 6-го, будь-якої найближої суботи, після того, як рішення про введення нових тарифів будуть урядом юридично оформлені, - цей тиждень стане тижнем урочистого спалення портрета Януковича українськими громадянами".

Минулої суботи, коли палили Азарова і Путіна, перешкодити цьому намагався міліцейський старлей. Цього разу троє міліціянтів, з них двоє в цивільному, стояли збоку і ні у що не втручались.

Мені сподобалось, що не спалили Януковича. Безумовно, він заслужив. Але символ держави все-таки :)


Tags: акції, відео, мєдвєдєв, народна солідарність, фото, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 22 comments