Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

У Фастові пікетують ТВК через нереєстрацію кандидатів (фото)

У Фастові біля будинку міськвиконкому, на 1 поверсі якого знаходиться фастівська міська ТВК, у ці хвилини люди починають збиратися на акцію протесту. На даний момент присутні прапори лише ВО "Свобода", але підтягуються потроху члени інших політичних організацій.

Історія протистояння така (інформація і фото телефоном від пана Велеслава). Кілька днів тому ця ТВК відмовила у реєстрації кільком політичним силам - ВО "Свободі", ПРП, БЮТ (які підтримують Тимошенко, а не Майбоженка), іншим організаціям, а також багатьом самовисуванцям до міськради. Причому деякі націонал-демократичні об’єднання (НРУ, УНП, УРП "Собор" і НУ) були зареєстровані - пан Велеслав підозрює, що це тому, що їхні місцеві осередки "простелилися" під Партію регіонів.

Відмову у реєстрації пояснили, переважно, неповними біографіями - хтось, наприклад, не написав про свою громадську діяльність (через те, що не займався нею раніше). Причому кандидатів до Фастівської районної ради з такими самими "неповними" біографіями зареєстрували без жодної перепони. Пан Велеслав каже, що там теж було "замовлення" не реєструвати невгодних владі кадидатів, але тамтешній юрист відмовився працювати через те, що від нього вимагали порушень закону, а він дорожив своєю репутацією, і в результаті переважну більшість кандидатів зареєстрували.

А у міській ТВК відмовили. До речі, фастівську міську ТВК, за словами пана Велеслава, очолює якась пані Чумаченко, яка пройшла за квотою "Нашої України", але насправді є членом Партії регіонів, ще й зовсім нещодавно приїхала у Фастів з Донбасу.

Незареєстровані кандидати оскаржили відмову в суді і суд виграли. Він скасував постанову ТВК і дав припис зареєструвати їх згідно закону. Вчора припис і всі супутні документи були передані до міської ТВК. Але ТВК поігнорувала припис суду із формулюванням, що реєструвати згідно закону можна не пізніше, ніж за 22 дні до початку голосування. А вже залишилося значно менше.

Отже, люди вийшли на акцію протесту. Настрій, каже пан Велеслав, - "ще не злі, як чорти, але готові до рішучих дій та інформацією про блокування дільниці у Львові володіють".

І подібне зараз відбувається по всій Україні...


Зліва направо: пан Велеслав, пан Геннадій Яковюк, голова Фастівської міської "Свободи", висунутий на мера м.Фастів, але не зареєстрований, фастів’янин Анатолій Момот, кандидат в депутати від ВО "Свобода" до Київської облради

UPD: Відеозвернення голови Фастівської "Свободи" Геннадія Яковюка:
Tags: бєспрєдєл, вибори, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments