Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На Хрещатику весело палили Азарова і Путіна (фото, відео)(По-русски читать тут)
16 жовтня, у суботу, на Хрещатику активісти Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність" і "Чорного Комітету" роздавали перехожим листівки проти підвищення ціни на газ та комунальні послуги, а потім урочисто спалили портрети винуватців - Путіна і Азарова. Веселої родзинки у проведення акції додала раптова поява міліціонера, який перешкоджав акції, самовіддано рятуючи прем’єрів від спалення :)

У листівці було сказано: "У квітні 2010 року в обмін на чисельні територіальні та економічні поступки, включаючи доступ до приватизації рештків "стратегічних" підприємств, ціну на газ, що постачається до України з РФ, офіційно було знижено на 30%.
01 серпня 2010 року ціну на газ для населення України було піднято на 50%, що тягне за собою підвищення вартості комунальних послуг на 30-60% з 15 жовтня 2010 року. Хто отримав "дельту"?"

Голова профспілки Олексій Кляшторний повідомив, що спалення портретів Азарова і Путіна відбудеться з огляду на їхню роль у підвищенні цін на газ та комунальні послуги для населення України. "Профспілка "Народна солідарність", - зазначив він, - щотижня проводить такі інформаційні акції, де ми розповідаємо людям, що їх чекає приблизно з грудня - а це підвищення цін на комунальні послуги приблизно на 50-60% і супутнє підвищення ціни на продукти харчування і практично всі інші товари і послуги, які споживає населення.
Ми розповідаємо про те, хто особисто отримає від цього вигоду.

Річ у тім, що всі наші обленерго, всі наші облгази або на 100% (половина десь із них), або на 50% приватизовані, тобто знаходяться в руках у конкретних приватних власників, які отримують в свою кишеню прибуток від кожної гривні, яку ми платимо за комунальні послуги.
Але якщо в Україні ми хоча б приблизно знаємо цих адресатів і ініціаторів підвищення цін (наприклад, Рінат Ахметов є власником нашого "Київенерго", а власником "Харківенерго" є Григоришин, власниками багатьох енергокомпаній є Суркіси та інші українські олігархи), то що стосується Газпрому, який теж є більш ніж наполовину приватною компанією, -власників цієї структури ми взагалі не знаємо.

На сайті Газпрому у розділі "Структура акціонерної власності" видно, що 38% Газпрома належать Російській Федерації, а решта належить різним фізичним та юридичним особам, але нема нікого такого, кому б належало більше, ніж ноль-ноль-ноль-якась там частина відсотку. Це є дуже прихована система реальних отримувачів цих доходів.
Але про Путіна говорять, що він особисто володіє приблизно 5%.
Ми можемо порахувати, що якщо, скажімо, на 100 гривень підвищується вартість гарячої води, вартість опалення, то з цієї суми десь 3-5 гривень потраплять особисто в кишеню глави російського уряду.

І зрозуміло, що повну політичну відповідальність несе за це наш український уряд. Тому що ця політична більшість, цей Президент і цей голова уряду обіцяли, що, прийшовши до влади, вони забезпечать прийнятні для національної економіки ціни на газ, а фактично, відбувається щось абсолютно протилежне".

Як тільки Кляшторний дістав запальничку, підійшов старший лейтенант міліції і почав перешкоджати підпаленню. Усе це виглядало дуже кумедно. Захищаючи прем’єрів, він хапав Кляшторного за руки, а люди дружно вимагали від нього представитись. Врешті-решт міліціянт назвав своє прізвище - якщо не помиляюся, Новицький (але посвідчення не пред’явив) і почав комусь телефонувати, але, схоже, так і не додзвонився. Кляшторний весь час пояснював йому, що акція законна, і перешкоджати їй міліціянт має право, тільки якщо має на руках рішення суду. Той все ще намагався додзвонитися, а потім сказав, що розкладати багаття на Хрещатику заборонено. "Ми не розкладаємо багаття, ми спалюємо папірець", - відповів Кляшторний. Мент сказав, що від цього може щось загорітися, і будуть збитки. На це Кляшторний дотепно відповів, що у нього є досвід обережного спалення портретів :)
Він знову спробував підпалити плакати, мєнт знову почав хапати за руки, але врешті-решт Путіна і Азарова було спалено :)

- Подібно до того, як зараз згоряє цей папірець, так згоряє та довіра, якою до недавнього часу користувався наш прем’єр-міністр Азаров, поки не зламав обіцянки народу! - оголосив Кляшторний.
- А чому Путін згорів першим? - поцікавився хтось.
- Тому, що його прем’єрські повноваження можуть згоріти ще раніше, ніж прем’єрські повноваження Азарова, - спрогнозував Кляшторний.

Наступної суботи планується спалити портрети Януковича, Мєдвєдєва і голови міжнародного валютного фонду Стросс-Кана.

Уявляю собі, з якою заздрістю це відео дивитимуться росіяни!
Tags: акції, відео, народна солідарність, путін, уряд, фото, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 55 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →