?

Log in

No account? Create an account
липень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
На Покрову-2006

Пікетування МВС на захист Дмитра Гройсмана (фото, відео)

Posted on 2010.10.16 at 23:07
Tags: , , , , ,
Щойно стало відомо, що у вінницького правозахисника Гройсмана відбувся обшук, як майже миттєво, причому у вихідний день, у суботу 16 жовтня, під стінами Міністерства внутрішніх справ відбувся пікет на його захист. На акцію прийшли відомі правозахисники Едуард Багіров та Володимир Чемерис, були Михайло Камєнєв, Ярослав Мінкін та інші громадські діячі.

Учасники тримали плакати: "Справа Гройсмана - справа проти всіх нас!", «Будемо садити за YouTube?», «Розкривайте злочини, а не фабрикуйте справи!», «Міліція шукає жертв власних тортур!».
Всі казали приблизно те саме: що якщо зараз проковтнути цей обшук у правозахисника, Україна перетвориться на поліцейську державу. Щоб цього не допустити, треба активно виступати проти усіх дій влади, які утискають свободу громадян.
Камєнєв "договорився" до того, що держави взагалі не має бути. Як я ставлюся до таких заяв - ви знаєте.

Едуард Багіров казав, що вже обговорив проблему Гройсмана із заступником голови МВС. Андрій Діденко з Харківської правозахисної групи повідомив, що в квартирі у Петра Матвієнка, помічника зниклого редактора Климентьєва, вчора відбувся обшук, вилучили всі комп’ютери і ноутбуки, в т.ч. у його дітей.

Я теж сказала декілька слів - що не сприймаю принципово антипатріотичну позицію Гройсмана, що мене дратують його матюки, але зараз встаю на його захист, бо порнографічний ролик - лише привід для обшуку, а обшук був для того, щоб заволодіти базами Гройсмана і залякати усіх правозахисників. Що якби вони справді боролися з розповсюдженням порнографії - заблокували б Гройсману акаунт, як зробили б із кожним іншим, і всі діла. Що вони досі діють за сталінськими підручниками, написаними в часи, коли не було Інтернету, і досі думають, що якщо притиснути якогось правозахисника з периферії, то про це ніхто не дізнається, але в цьому вони прорахувалися. Що як тільки влада і міліція трохи порушать закон, треба одразу ж давати їм по руках, інакше доберуться до всіх нас.

Учасники написали заяву такого змісту:
"Міністру МВС
від учасників акції підтримки
правозахисника Дмитра Гройсмана

ЗАЯВА
Ми, учасники акції 16.10.2010, глибоко стурбовані та обурені обшуками, які були проведені працівниками міліції Вінницької області у квартирі Д.Гройсмана та в офісі.
Вимагаємо припинити незаконні дії міліції та взяти кримінальну справу під особистий контроль".Взагалі, подібні акції повинні змінювати тональність. Гаслом має стати не "Руки геть від N", а "Вимагаємо покарання чиновника/правоохоронця X, винного у злочині щодо N". І не відступати, допоки хоча б найнижчого виконавця не буде покарано.Comments:


(Deleted comment)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-10-16 20:48 (UTC) (Посилання)
1. Гройсман не розрізняє несправедливо засуджених від заслужено покараних. Наприклад, він піднімав кіпіш, коли російська нацболка, що отримала в Україні політичний притулок, прокричала на мітингу "Ющенка геть!" і була за це оштрафована на 200 грн.
Якби її за це відправили в СІЗО або депортували до Росії, де її чекала б тюрма, я б сама встала на її захист. Але ж її лише оштрафували, і справедливо, бо ми дали їй, переслідуваній, притулок у своєму домі, а вона почала влазити у наші сімейні сварки і вирішувати, хто з нас правий. Будь-який нормальний господар за таке дає копняка.

2. Гройсман не робить різниці між проукраїнською і антиукраїнською владою. Хоча сам визнає, що за попередньої влади його, як і мене, до речі, ніхто не обшукував.

3. Гройсман погано ставиться до українських націоналістів.
Спротив - (Анонімно) Розгорнути
Геноцид - (Анонімно) Розгорнути
P.S. - (Анонімно) Розгорнути
(Deleted comment)
(Deleted comment)
nik_adams
nik_adams at 2010-10-16 21:19 (UTC) (Посилання)
Лєна, ви перебільшуєте. Перед законом всі мають бути рівними і політики, і прості смертні громадяни, і правозахистники. Останні навіть більше за інших, оскільки, якщо перші можуть допустити порушення закону просто в наслідок банальної юридичної безграмотності, то правозахисник по визначенню може порушувати закон лише свідомо. Тому скажіть, в чому різниця між міліціонером-бєспрєдєльщиком, який порушує закон і правозахисником- правопорушником? На мій погляд- ніякої різниці. Не розумію, що ви захищаєте.
olena_nekora
olena_nekora at 2010-10-16 21:28 (UTC) (Посилання)
Вінницька правозахисна група, на відміну від самого Гройсмана, ніякіх роліків зі статевими актами ніде не росповсюджувала. Постанови на обшук її офісу не було. Тим не менш конфісковані всі системники і паперова документація без опису.
olena_nekora
olena_nekora at 2010-10-16 21:39 (UTC) (Посилання)
Оленцю, може варто уточнити, що то за порно-ролик?

Коротше, кому цікаво ось той самий пост з порнографією через який порушено справу проти Гройсмана http://di-mur.livejournal.com/2010/05/02/

Як правильно, зазначила Олена, він до сих пір в ефірі.
kulex
kulex at 2010-10-17 06:13 (UTC) (Посилання)
Сумніваюсь, що це порно. Порно знімається з акторами. Але мені особисто було би соромно це виставляти в інтернеті. Хоча б тому, що можуть побачити діти.
З іншого боку, що цей ролік показує? Що Шендерович, Лімонов та ін. теж "роблять це"? Велике викриття!
Осин Андрей Дмитриевич
bolshoy63 at 2010-10-17 02:45 (UTC) (Посилання)
Молодец!
(Анонімно) at 2010-10-17 08:32 (UTC) (Посилання)
Шановна Олено!
Вибачте, що не по темі - не знаю, куди краще було написати.
Можливо є сенс (як варіянт: на часі) Вам розміщувати репортажі на сайті poryad.com, а в жж давати лише початок ("для затравки") і посилання на репортаЖ на poryad.com?
Ну, і на poryad.com розмістити рекламу.
Думаю читачі вашого жж стануть читачами Вашого з паном Ярославцевим сайту і ви при цьому не будете працювати безкоштовно.

О. Ciрий
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-10-17 14:55 (UTC) (Посилання)
Дякую, я думала над цим не раз, але ж відвідувачі сайтів так не люблять рекламу... Я боюся, що це відштовхне їх.
(Анонімно) at 2010-10-17 08:50 (UTC) (Посилання)
А по темі таке:
Цікаво, а як би працювалося на "правозахисній ниві" в Ізраїлі німцеві, який не визнає холокост? Думаю, якщо б він і працював, то в буцегарні. Тому висновок такий:
Звичайно цього ... треба садити, але не за порно, а за заперечення Голодомору.

О. Cіpий
Осин Андрей Дмитриевич
bolshoy63 at 2010-10-17 14:04 (UTC) (Посилання)
Вот это другой разговор. Вполне возможно. Но строго на законных основаниях, а не так, как сейчас.
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
ledilid
ledilid at 2010-10-17 08:51 (UTC) (Посилання)
це ж треба, наскільки "різнопланові" три останні знімки)))
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-10-17 14:53 (UTC) (Посилання)
Одразу видно, що чоловік писав ;)
kostyantyn1979
kostyantyn1979 at 2010-10-17 09:24 (UTC) (Посилання)
Ні, я в компашку з Багіровим та ліваком Чемерисом не хочу. Хай ідуть до своїх друзів у БЮТ!!!
josh_il
josh_il at 2010-10-17 13:08 (UTC) (Посилання)
Олена,ну все!Готовьтесь к съедению живьем и без соли-причем своими же соратниками и подельниками.Вам этого жида не простят вовеки...(((
Позор на роскошные волосы истинной украинской патриотки!
(Анонімно) at 2010-10-17 13:34 (UTC) (Посилання)
гройсмани - наслідок толерастів ющів. Голодомор - наслідок толерастів винниченок. толерасти - посібники і поплічники ворогів народу. прихований ворог небезпечніший відкритого. підтримка гройсманів - це підтримка кагановічєй-хатаєвічєй-бланків-бронштейнів. хто не розуміє очевидного, той або сліпий, або наївний олігофрен, або свідомо робить вигляд, що не бачить очевидного, тобто бреше. Коли СВЯТО РОЗПОЧНЕТЬСЯ, пригадають не тільки злочини бидлоеліти, але й імена поплічників та посібників. Наївність - це теж злочин.
Осин Андрей Дмитриевич
bolshoy63 at 2010-10-17 14:02 (UTC) (Посилання)
Панове, антисемитизм в данном конкретном случае смерти подобен. Вам не приходило в голову, что мусора могут специально делать такие провокации, чтобы перессорить националистов между собой и ловить рыбу в мутной воде?
(Анонімно) at 2010-10-17 14:40 (UTC) (Посилання)
Учасники акції на захист українофоба гройсмана ліберали, тому націоналісти між собою пересваритися з цього приводу не можуть апріорі.
(Deleted comment)
(Анонімно) at 2010-10-18 10:13 (UTC) (Посилання)

Сталинист

Наприклад, він піднімав кіпіш, коли російська нацболка, що отримала в Україні політичний притулок, прокричала на мітингу "Ющенка геть!" і була за це оштрафована на 200 грн.

правильно хипеж подымал. если штрафовать всех кто гричал "Кучму геть!", "Ющенка геть!", "Януковича геть!" то гониво получится.Это давление на свободу слова.
Если судить по этой логике, то я за последние пару лет накричал на 10 000 гривен штрафа)

а насчёт акции - то когда я пришёл ровно в 14.00, то были
только Каменев и ещё пару ребят. потом подтянулись остальные.
сколько бы людей не было на таких акциях, их надо проводить.

Кстати, Каменев прав - государства быть не должно. только это будет возможно в далёком будущем. при коммунизме.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-10-18 19:38 (UTC) (Посилання)

Re: Сталинист

"Если судить по этой логике, то я за последние пару лет накричал на 10 000 гривен штрафа)"

Як громадянин України, Ви маєте на це право. А вона - ні, вона тут біженка, яку ми з нашої ласки пустили до себе жити, врятувавши від тюрми. Не її справа вирішувати, хто у нас має рацію, а кого геть.

Це все одно якби Ви її до себе в дім пустили жити, щоб її не знайшли і не посадили, а вона, коли Ви сваритесь з дружиною, почала б казати: "От вона права, а ви геть звідси!". Питання: хто у такій ситуації піде геть? :)

Після офіційного отримання громадянства вона матиме такі самі права, як всі інші громадяни України, але - моя особиста думка - навіть після цього для неї ще довго неетичним буде так себе поводити.
Записки Внутреннего Эмигранта
urobor at 2010-10-18 12:41 (UTC) (Посилання)

Молодці!

Молодці!
Зараз не час сваритися, а допомагати один одному.
Найбільше у справах правозахисту. А то буде як у Чапека:

- Вчора прийшли за Гройсманом - і я мовчав, бо це прийшли не за мною.
- А сьогодні прийшли за мною - і мені вже нема до кого звернутися по допомогу, бо всіх інших забрали раніше...
(Deleted comment)
josh_il
josh_il at 2010-10-20 13:47 (UTC) (Посилання)
Ви про украiнцiв? Ототож...
featar
featar at 2010-10-24 16:56 (UTC) (Посилання)
Почитав коменти. Повний треш.

Питання методичне -- за яким принципом публіка збиралась?)
LiveJournal
livejournal at 2013-08-08 04:12 (UTC) (Посилання)

Олена Білозерська про Діму Гройсмана

Користувач sprotiv_org посилається на ваш запис з Олена Білозерська про Діму Гройсмана пишучи: [...] Тому 16 жовтня 2010 року пішла на пікет на захист Гройсмана, і навіть казала там якусь промову. [...]
Previous Entry  Next Entry