Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Масові затримання в Одесі. Затримано Кет

Інформація через треті руки, але схоже, що все було саме так, як я зараз напишу.
Марш на честь свята УПА в Одесі заборонили, але певна кількість молодих людей (вочевидь, з "Автономного спротиву") пішли пікетувати СІЗО, де ув’язнений Олексій Макаров. Вони зупинилися перед парканом СІЗО і почали скандувати "Свободу Олексію Макарову". Робили чи не робили при цьому щось іще, мені невідомо.

Охорона СІЗО почала стріляти. Дехто каже - в повітря, дехто - що по людях, і що є принаймні один ушкоджений.
Всього затримано 14 чоловік, в т.ч. співачку Катерину Оврамець (Кет). Всі або більшість доставлені у Малиновське РУВС. Серед затриманих є неповнолітні. Знов-таки, через треті руки прийшла інформація (з посиланням на хлопця, який пішов їх витягати у якості "громадського адвоката"), що затриманих (принаймні, кількох) у відділку сильно б’ють.

Інформація від _yoko_: "Щойно додзвонилась до чергового. 11 чоловік затримано, з них 4 неповнолітніх. Кет теж там. Телефон відділку: 0487657527".

UPD (23:55): Затриманих одеситів потроху відпускають, але начебто у них ще попереду суд за адміністративною статтею. Кет і ще трьох хлопців залишають на 15 діб...

UPD (15 жовтня, 1:25). Уточнена інформація. Всіх відпустили, крім Кет і ще одного хлопця, киянина. Завтра їх повезуть у Малиновський районний суд. Кажуть, що дадуть 15 діб. Інкримінують статті 185 і 173 Адмінкодексу.

UPD (3:35) Подробиці про події в Одесі 14 жовтня:
http://www.048.ua/article/28742

UPD (15 жовтня, 15:15): Кет на волі! Сімом хлопцям суддя призначив штраф у 171 грн., дівчину – Катерину Оврамець - оштрафовано на 225 грн.
Tags: бєспрєдєл, кет, макаров, марш, мєнти, одеса, покрова
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 46 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →