Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Новини про марш УПА

Знаю, друзі, що ви чекаєте від мене новин, тому відпишуся нашвидкуруч, поки що без фоток.
ВО "Свобода", після мітингу біля пам’ятника Шевченку, багатотисячною колоною пройшла до Софійської площі. Хвилин 20 тому прийшли на Софійську. КУНівці, поки свободівці йшли, палили біля пам"ятника Богдану маленьку ватру. Коли ми дійшли, вона вже догоряла.

Біля Софії стоїть невелика сцена, там щойно розпочався мітинг на захист української мови. Є кілька бютівських прапорів :) Вся Софійська площа забита людьми. Все мирно. Але всі вулиці, що ведуть вниз на Майдан, перекриті "космонавтами".
В кінці колони ішли автономи з яскравими банерами, на Софійській вони запалили фаєри та іншу піротехніку, була одна димова шашка.
Взагалі, все було дуже гарно.
З нових гасел - "Ре-во-лю-ція!", його скандував сьогодні особисто Тягнибок :)

А у мене фотік розрядився, і я забігла додому його погодувати, і тому маю змогу написати цей коротенький текст. 15 хвилин - і біжу туди знову.

Весь Майдан заблокований міліцією (сама не бачила, кажу зі слів друзів), майже не пропускають навіть перехожих. Прийшло туди чоловік 15 літніх комуністів з відомістю на отримання грошей. Це особисто бачив Олексій Голобородько alex_glbr. Постоявши трохи, вони сказали один одному: "Підемо до Леніна, щоб не сказали, що ми взагалі не виходили і нічого не робили" :)

Свято вдалося! Думаю, до ранку встигну з детальним звітом з купою фотографій. Чекайте!
Tags: акції, покрова
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 38 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →