Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Урочисті збори Київського Братства вояків УПАЗі святом Пресвятої Покрови вас, друзі! Зі святом УПА!

Сьогодні ми урочисто вітали наших ветеранів - пана Ореста Васкула, пана Михайла Стуса, пана Теодора Дячуна, пана Степана Бабія, пані Ярославу Войтович та інших.
На святі був навіть один з телеканалів :).

Ще до початку капелан Братства вояків ОУН-УПА отець Сергій Ткачук розповів, що балотується до Київської обласної ради від партії "За Україну", і попросив у присутніх підтримки.
,
Урочисті збори на честь 68-ї річниці створеня УПА почалися з молитви, яку очолили отець Сергій і отець Ігор з УАПЦ. Голова Київського Братства вояків УПА пан Орест Васкул привітав усіх із 68 річницею створення УПА. Пан Михайло Стус зачитав Декалог і Присягу вояка УПА.

Далі назвали поіменно загиблих провідників ОУН і командирів УПА - у хронологічному порядку їхньої загибелі, і на честь кожного символічно поклали у глечик квітку. Мені сподобалось, що згадали не тільки "бандерівських", але й "мельниківських" діячів - наприклад, Олену Телігу (але Ольжича чомусь не згадали).
Члени Білоцерківської станиці Братства вояків УПА співали повстанські пісні "Гей там, на півночі Волині" та інші, складені народом (доречно зазначивши, що про НКВДистів народ чомусь пісні не складав :) В кінці "офіційної частини" відбулося нагородження грамотами від Київського Братства вояків УПА.
Завершилося усе виконанням державного гімну.

Вічна пам"ять і вічна слава Героям!Tags: о.сергій, оун, покрова, упа
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 51 comments