Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На Хрещатику спалили портрет Тігіпка (фото, відео)


(По-русски читать тут)
Сьогодні, 9 жовтня 2010 р., Всеукраїнська профспілка "Народна солідарність" і "Чорний Комітет" провели на Хрещатику міні-акцію протесту проти підвищення комунальних тарифів, запланованого урядом з 15 жовтня. Спочатку активісти роздавали перехожим листівки із закликом призупинити платити за "новими" цінами і звертатися до суду з приводу цих тарифів, а потім спалили портрет віце-прем’єра Сергія Тігіпка (у нижній частині цього портрету, під обличчям, було зображено символічну газову конфорку).

Під час наступної акції, а їх планується проводити щотижня, активісти пообіцяли спалити портрети Азарова і Путіна.

ТЕКСТ ЛИСТІВКИ:
"Покажемо владі «Сильну Україну»!
На 15 жовтня 2010 року влада запланувала провести в Україні підвищення комунальних тарифів. Проте рахунки за жовтень ще не будуть показувати "кінцевого" рівню цін навіть на цю зиму, адже новий тариф буде відображений в них лише за пів-місяця. У місті Києві плата за опалення, гарячу воду та деякі інші послуги до грудня може зрости за певними оцінками приблизно на 60%.
Але й це ще не кінець, бо в Уряді прямо говорять, що в квітні 2011 року на нас чекає чергове
підвищення ціни на газ для населення, яке потягне за собою наступну хвилю подорожчання більшості видів комунальних послуг.

Особливістю теперішніх та запланованих у недалекому майбутньому підвищень комунальних цін є те, що вони проводяться не окремими місцевими органами влади, а водночас по всій країні - за прямою вказівкою Уряду. Уряд не стримує дії місцевих органів влади з підвищення тарифів, як це було до цього в усі роки незалежності України, а навпаки - спрямовує та координує цей процес.
Влада чекає лише на завершення місцевих виборів, які мають відбутися 31 жовтня практично усюди, крім столиці.

"Ми вже підвищили ціну на газ, і ще підвищимо," - каже головний урядовий "метросексуал" Сергій Тігіпко, обіцяючи в якості компенсації "адресну допомогу" та інші "цукерки" тим, хто і так уже знаходиться "за межею бідності". Про що "забуває" сказати віце-прем'єр, так це те, що більше платити за опалення мусять не лише "домогосподарства", але й магазини та підприємства, внаслідок чого ціни на усі споживчі товари та, передусім, продукти харчування "уже зросли, і ще зростуть".
Стає зрозумілим, що з кожного з нас "витягатимуть останні копійки" рівно доти, доки ми платитимемо. Адже за спиною жеку, який має справу безпосередньо із "домогосподарствами" насправді стоять уже фактично (або й формально!) приватизовані "Обленерго", "Облгази" та інші монополії, прямим політичним представником власників яких виступає нинішній Кабмін.
Єдиний вихід із цієї ситуації - спротив! Але, щоб перемогти владу, нам треба об'єднатись. Об'єднуймось - і ми переможемо!

Наш план дій простий: :
3) одночасне призупинення оплати комунальних платежів за "новими" цінами по всій Україні;
4) одночасне звернення до суду громадян в усіх регіонах з вимогою обґрунтування нових тарифів та чіткого висвітлення, куди саме йдуть наші гроші.
Більше інформації ви можете отримати в Інтернеті за адресою:
www.narsolidarnist.org.ua або зв'язавшися з нами за телефонами: 344 229167, 067 587728, 050 87 999 34, 093 9457788".Ця бабуся, і не тільки вона, спочатку агресивно відмахнулась від листівки


Але, поговоривши з активістами, передумала і сказала, що вона з акцією згодна :)


Це гості з Росії, туристи. Акція їм страшенно сподобалась, вони посилено знімали її на мобільні і навіть пропонували свою допомогу :)Спочатку була тільки проспілка, трохи пізніше з’явилися і "чоркомівці". Міліціянти, до того майже невидимі, одразу підійшли поближче :)

Голова "Народної солідарності" Олексій Кляшторний спалює портрет Тігіпка:


Tags: акції, відео, народна солідарність, уряд, фото, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments