Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Піарю гарних людей :)

"Після прийняття рішення про скасування столичних райрад з 31 жовтня поточного року необхідність у проведенні виборів у місті Києві автоматично втратила сенс. Проте, столичний осередок КУН прийняв рішення не випадати з загального політичного процесу та все одно йти на вибори, але не у Києві, а в Київській області. Власне, прийняття остаточного рішення щодо цього питання КМО КУН залишила за кожним партійцем особисто.

Селище міського типу Чабани та село Новосілки Києво-Святошинського району разом утворюють Чабанівську селищну раду. Розбитий стан доріг та занехаяне комунальне господарство спонукали п’ятеро київських націоналістів балотуватись саме тут. Крім того, у цих населених пунктах постійно мешкають члени КМО КУН Микола Коханівський, Володимир Манько та член місцевого осередку Олексій Пахучий.

Служити громаді, а не владі – ось гасло, з яким націоналісти підуть до людей з місцевої громади. Микола Коханівський висунутий на посаду Чабанівського селищного голови, Володимир Манько, Олексій Пахучий, Кость Зацарний та Юлія Смирнова висунуті на депутатів селищної ради. Побажаємо їм успіхів!
Прес-служба КМО КУН"


На фото: Микола Коханівський, Володимир Манько, Олексій Пахучий, Юлія Смирнова
Tags: вибори, коханівський, кун
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments