Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Хамська влада перешкоджає виборам

(По-русски читать тут)
У ці хвилини у місті Васильків на Київщині триває акція протесту перед районною ТВК.

Прес-секретар Київської обласної "Свободи" Сергій Губенко розповів мені телефоном, в чому суть проблеми. 1 і 2 жовтня свободівці подали списки кандидатів на голову міста і на вибори до району і області. Васильківська районна ТВК прийняла до розгляду їхні особові справи, розглянула і прийняла рішення не реєструвати, ніяк не пояснивши причину.

Сьогодні свободівці зібралися на масову акцію протесту. Делеговані учасники акції зайшли до голови ТВК Галини Василівни (прізвище уточнюється), яка у брутальній формі заборонила проводити фото- чи відеозйомку. На поставлене питання, коли буде видане рішення, вона відповіла, що воно буде готове о 16 годині. Тобто часу на виправлення можливих помилок у кандидатів не залишається.
"Таким чином, - каже Сергій Губенко, - створено механізм відсіювання і вибиття кандидатів, які можуть скласти реальну конкуренцію владі та її ставленикам".

Акція протесту триває.
Шляхом переговорів час очікування було зменшено до 13 години. Чи вистачить тепер часу на виправлення зауважень - в залежності від того, якими вони будуть.
Причому особові справи кандидатів, які можна було б підправити за лічені години, не видають і назад не повертають, треба виготовляти нові справи, а це забирає багато часу.

Щойно (10:28) було отримане рішення міської ТВК про відмову у реєстрації кандидата на посаду голови міської адміністрації Стоцької Л.Є. Причиною відмови названо "нерозширену" автобіографію кандидата. "Голова комісії Олександр Крикунов та члени міської виборчої комісії, - каже С.Губенко, - затягують процес видачі рішень кандидатам з метою недопущення їх до виборчого процесу".

***************************************************
Це далеко не єдиний відомий мені випадок такого виборчого бєспрєдєлу. Вчора у однієї партії в одному місті на Житомирщині (подробиці знаю, але керівництво партії попросило поки що не піднімати шума, хочуть владнати усе по-доброму, а даремно, тільки шуму хами й бояться) голова ТВК абсолютно незаконно почала вимагати від кандидатів... довідку з міліції, що вони не перебувають під слідством!
(По-перше, наявності такої довідки не вимагає виборче законодавство, по-друге, навіть ті, хто під слідством, на відміну від засуджених, балотуватися мають право).

Хлопці зв’язалися зі своїм партійним керівництвом, і їм порадили попросити у голови ТВК письмовий запит у міліцію - мовляв, інакше мєнти ці довідки не видають. Якби вона підписала такий папірець - можна було б її і посадити. Але, на жаль, вона виявилася не дурна, "здала назад" і документи прийняла, пообіцявши: "Через 2 дні ми вас все одно знімемо". Шкода, ні в кого з хлопців не було з собою диктофона :(

P.S.: Сьогодні, 6 жовтня, о 14:00 - чергове засідання суду над "руйнаторами Леніна".

UPD (15:00): Новини у коментарі [click].
Tags: вибори, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 45 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →