Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Проти пропаганди гомосексуалізму (фото)


В суботу 2 жовтня абсолютно випадково побачила на Хрещатику цікаву акцію - проти гомосексуалізму, за традиційні сімейні цінності. Учасники, біля сотні чоловік, пройшлися ходою з гаслами від Маріїнського парку до Хрещатику. Там біля мерії була побудована сцена для концерту, але я, послухавши кількох промовців, пішла, не дочекавшись музикантів, бо змерзла :)
Організаторами акції були, судячи з банерів під сценою, організація "Любов проти гомосексуалізму", громадянський рух "Всі разом!" і міжнародна організація "АСЕТ".

Хто вони усі такі і хто дає їм гроші, я, чесно кажучи, не знаю. Але мені подобається, коли хоча б говорять правильні речі. На їхніх плакатах було написано "Гомосексуалізм=СНІД", "Геями не народжуються, ними стають", "Одностатеві шлюби - дорога до вимирання нації", "Реєстрація партнерств збоченців - загроза національній безпеці України", "Верховна Рада і народ проти ювенальної юстиції", "Тато+мама=дитина", "Не допустимо гомосексуальному лобі закріпитися в Україні!" тощо. Це саме скандували і під час ходи, зокрема, вигукували: "За пропаганду гомосексуалізму - статтю!".

Промовці, серед яких був один нардеп (Павло Унгурян, екс-бютівець), теж казали багато правильних речей - що західне суспільство докотилося до того, що дітей відбирають у батьків через найменшу скаргу з боку дитини чи недостатню матеріальну забезпеченість батьків - натомість, під виглядом толерантності до сексуальних меншин, практично відкрито пропагують соціально небезпечні сексуальні збочення, руйнуючи тим і другим сім’ї.
Добре, що наше суспільство ще настільки неполіткоректне, що про ці проблеми бодай кажуть прямим текстом.
Tags: акції, сексуальні меншини, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 80 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →