Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Намордник

(По-русски читать тут)
Почну з того, що пораджу усім прочитати одну дуже цікаву і відсотків на 90 правильну статтю.
Вона про сексотів, працівників спецслужб, кадрових і найнятих, які працюють на форумах (блогів це теж стосується) з метою засмітити або й зовсім знищити ці форуми, щоб нормальні люди з них розбіглися і залишилися лише гавкучі собачки.
Кілька цитат:

"Поскольку запретительные меры здесь (в Інтернеті - О.Б.) не работают, остается два других - переубеждение и засорение. Для первого нужны грамотные специалисты, обществоведы, политологи. Таких в ФСБ наперечет, поэтому основное занятие спецслужб на форумах - засорение.
Методики просты:
- забалтывание/замусоривание тем;
- поощрение низменных инстинктов (мат, личные оскорбления, обсуждение не позиций, а конкретных посетителей и т.п.);
- увод тем в сторону;
- вытеснение оппонентов путем организации травли...;
- откровенные оскорбления по отношению к постоянным посетителям и т.п".


ОЗНАКИ СЕКСОТА НА ФОРУМІ:

"- объявление своим кредо - в Интернете все можно;
- подтверждение своего профессионального уровня не профессиональными суждениями, а косвенно: сообщениями о своих профессиональных успехах (продвижениях по службе, поступивших предложениях о работе, сданных квалиф. экзаменах и т.п.);...
- присутствие на форуме чрезвычайно длительное время ежедневно;...
- попытки прямо или явно показать, что они на форуме значат чуть больше собеседника (убирайтесь, что вы тут делаете, мы тут все свои, кто вас сюда пустил, вы упали в моих глазах, ваш ник - это не собственность, ваша ветка - это не только ваша ветка и т.п.)".


Пізнали моїх собачок, друзі? :)
Стаття не відкрила мені нічого нового, я знаю це стільки, скільки веду блог. Спочатку планувала боротися з цуциками цивілізованими методами: ігнорувала їх сама і закликала до цього дописувачів. Нічого з того, на жаль, не вийшло, частина дописувачів все одно відповідала собачкам, розводячи з ними "хохлосрач", а навіть тим, які не відповідали, було неприємно, коли вони писали мені у блог якийсь нормальний коментар і отримували потім на Е-мейл одноманітні собачі коментарі про "неповноцінність" їхньої держави, мови і їх особисто. Звісно, у багатьох після того зникало бажання коментувати мої пости (що собачим хазяям і треба), а деякі висували претензії з цього приводу до мене особисто, вимагаючи, щоб я цуциків банила.

Банити не буду, бо гавкатимуть анонімно, а анонімне коментування вимикати не хочу принципово. Цей блог має бути доступним для всіх людей - прихильників і опонентів, досвідчених блогерів і випадкових відвідувачів. Але не для собачок, найнятих, щоб знищити мою більш ніж трьохрічну працю і місце, де, як я сподіваюся, людям цікаво і корисно дискутувати.

Так що, любі собачки, відтепер буду терти все, що помічу і встигну. Причому тепер уже не за зміст - за репутацію, яку ви самі собі створили. Щоб не були надто розумними і не думали, що можна показати клас роботи - перепаскудити блог і не вживаючи брутальних слів, і санкцій за це ніяких не буде.
Це нормальним людям - і прихильникам, і опонентам, коли вони у розпалі дискусії дозволять собі якісь грубощі, можна зробити м’яке зауваження і сподіватися, що вони більше так не будуть. З вами цей номер не пройде, бо ви на роботі.

Отже, кому дуже треба погавкати - ласкаво прошу до російської версії bilozerska_rus, заробляйте собі поки що там. А тут більше і духу вашого не буде.
Tags: жж
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 132 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →