Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Пролетаріат прокидається?

25 вересня у Бердянську податкова міліція у масках увірвалась на територію одного з підприємств, частину території якого орендують різноманітні фірми - начебто для того, щоб провести обшук в однієї з них.
При цьому вони обстріляли беззбройних робітників, є кілька поранених, один важкопоранений у живіт.


Судячи з усього, конфлікт між робітниками і "маски-шоу" почався через те, що останні заблокували вхід і люди не могли потрапити на свої робочі місця. До речі, якісний і радісний зсув у свідомості наших людей відбувся, ви не знаходите? Вони ризикують життям задля того, щоб їм не заважали працювати.Подробиці ви можете прочитати тут: http://www.nkzu.org/article.php?articleID=1064
У чому там суть проблеми - чорт ногу зломить, це бізнесові розборки, у які я традиційно намагаюся не влазити. Вочевидь, хтось заплатив податківцям, а хтось, навпаки, не заплатив.

Тут цікаво інше: феєричне відео, на якому в роботяг починають стріляти, а вони не відступають, а просто лавиною виносять цих озброєних мордоворотів у масках.
Це означає, що наші люди потроху перестають сприймати представників силових структур як владу, а ставляться до них, як до звичайних озброєних бандитів. У 90-і ці дядьки так само, мабуть, винесли б рекетирів, що прийшли б за "даниною" і через яких вони могли б лишитися без зарплатні.
Добєспрєдєльничались мєнти.
Tags: бєспрєдєл, бійка, мєнти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 46 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →