Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чорний Комітет "засмітив" мерію (фото)

(По-русски читать тут)
25 вересня активісти "Чорного комітету" і Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність" пікетували Київську мерію з приводу підвищення цін на проїзд у метрополітені.

Вони зібралися біля виходу зі станції метро "Хрещатик", розгорнули банер "Метро - не кормушка для чиновників" і після кількох коротких промов перейшли через суботній пішохідний Хрещатик до мерії, де вже чергував (про всяк випадок) мікроавтобус з "Беркутом".

Активіст "ЧорКому" Богдан Тицький казав про те, що уперше підвищуючи проїзд до 1.7 грн., столичні чиновники обіцяли покращити умови проїзду у метрополітені, запустити нові потяги тощо, а замість цього лише обладнали метро камерами стеження, бо бояться власних громадян. "Коли вони вперше підвищили проїзд, тут біля мерії горіли покришки, потім взимку тут горіли двері, що ще має згоріти, щоб чиновники нарешті почули людей?" - казав Богдан.

Ще один промовець поінформував присутніх про випадки загибелі робітників при будівництві двох станцій метрополітену. Якщо не помиляюся, загинуло четверо, і сталося це через використання при будівництві застарілого зношеного обладнання.

Ще казали про те, що метрополітен добре заробляє на рекламі, а гроші все одно "смокче" з людей. Насамкінець двоє учасників акції принесли пакети з пожмаканою рекламою, явно обдертою з вагонів метрополітену, і висипали її на сходи перед мерією.
На завершення Богдан Тицький пообіцяв, що акції протесту триватимуть, хоча й не обов’язково в такому самому форматі.
ЗВЕРНЕННЯ "ЧОРНОГО КОМІТЕТУ"

Шановні кияни!
Півтора роки тому київська влада встановила ціну за проїзд у метро 1,70 грн. Вже тоді ці дії були опротестовані населенням міста. Здавалося б, ціна настільки висока, що далі нікуди, беручи до уваги «рівень якості» роботи нашого метрополітену.
Але сьогодні ми бачимо, що це далеко не межа! Два тижні тому ціна на проїзд у метро була необґрунтовано піднята до 2,00 грн. При цьому злочинці з мерії не збираються зупинятися: готується півищення плати за проїзд у міських маршрутках вдвічі! До того ж, з перевіреного джерела надійшла інформація про те, що найближчим часом знову буде переглянута ціна за проїзд у метро в бік збільшення! Колишній начальник Київського Метрополітену Петро Мірошников замість позбавлення волі отримав від Партії Регіонів підвищення і посаду у міністерстві! Незважаючи на вимоги пасажирів метрополітен так й не звітує про доходи від реклами та оренди торгових точок, ці гроші йдуть невідомо в чию кишеню.
Кияни, не дайте вас ошукати!
Чорний Комітет
www.chorkom.infoЗВЕРНЕННЯ "НАРОДНОЇ СОЛІДАРНОСТІ":

Кияни!
06 вересня київська влада підвищила ціни на проїзд у метро з 1,70 до 2 гривень. Проте представники цієї влади відверто попереджають, що це зростання ціни - ще не останнє на найближчий час.
Зрозуміло, що більш висока ціна на проїзд у метро скоро відгукнеться вищою ціною і на "маршрутках".
Крім того, ще влітку було оголошено про заплановане на 15 жовтня 2010 підвищення комунальних тарифів по всій Україні. Влада пояснює це підвищення зростанням ціни на газ, хоча обіцянка забезпечити прийнятний для економіки рівень таких цін була однією з головних, що привели до влади нинішнього Президента В.Януковича.
Хоча підвищення ціни опалення, гарячого водопостачання та інших комунальних послуг має чітку дату, його розмір нам досі не розголошують. Це зрозуміло: влада чекає на завершення місцевих виборів, які мають відбутися 31 жовтня усюди, крім столиці. Але й рахунки, які будуть нам принесені між 05 та 10 листопада, не будуть показувати "кінцевого" рівню цін навіть на цю зиму, адже новий тариф буде відображений в них лише за пів-місяця. Отже, у грудні сума на рахунку з жеку ще раз суттєво зросте.
Але це ще не кінець, бо в Уряді прямо говорять, що в 2011 році на нас чекає чергове підвищення ціни на газ для населення.

Особливістю нинішнього підвищення цін є те, що воно проводиться не окремими місцевими органами влади, а водночас по всій країні - за прямою вказівкою Уряду.
Стає зрозумілим, що з кожного з нас "витягатимуть останні копійки" рівно доти, доки ми платитимемо.
Єдиний вихід із цієї ситуації - спротив!
Але, щоб перемогти владу, нам треба об'єднатись.
Об'єднуймось - і ми переможемо!

Всеукраїнська профспілка "Народна солідарність"
www.narsolidarnist.org.ua
Tags: акції, кмда, транспорт, фото, чорний комітет
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 63 comments