Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Проти забудови Пейзажної алеї (фото)

Сьогодні, 24 вересня 2010 року, члени громадської ініціативи "Захистимо старий Київ", активісти молодіжних організацій і просто небайдужі кияни провели біля Міністерства закордонних справ театралізовану акцію протесту проти забудови Пейзажної алеї, у якій вони звинувачують найвищих посадовців з МЗС.

Цитую прес-реліз: "...акція протесту проти відновлення спроб МЗС побудувати будинок на перетині Пейзажної алеї та Десятинного провулку, на місці, де створено унікальний дитячий сквер зі скульптурами. Нагадаємо, що попри рішення Верховного Суду України від червня 2009 року, МЗС відновив розгляд справи у суді за начебто "нововиявленими обставинами".
7 вересня відбулось перше засідання Шевченківського районного суду, за результатами якого суддя Т.Васильєва попри свої попередні рішення у цій же справі прийняла сторону МЗС.
Громадськість не здається під натиском міністерства і судів і продовжує боротись за залишки публічного простору у місті".

Акція була доволі багатолюдною. Учасники принесли під МЗС картонні коробки, на яких було написано: "Квартири для МЗС", квартири для Грищенка" і т.ін. Тримали плакати "Дом на Пейзажке - Грищенко в каталажке" і т.ін. Як завжди, були виступи, читали вірші. А буде толк чи ні - побачимо.Марина Соловйова. Ігор Гурчик, він же Страннік, відрекомендував її як висококваліфікованого юриста, яка виграє в судах всі справи проти незаконних забудов.

Tags: акції, будівельний конфлікт, київ, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 41 comments