Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Чекістів закидали пляшками із запалювальною сумішшю (відео)

17 вересня 2010 р., у річницю окупації Радянським Союзом західної України, невідомі патріоти закидали пляшками із запалювальною сумішшю пам’ятник чекістам, що знаходиться у Києві біля станції метро "Либідська".
Також, судячи з відео, вони розбили кілька пам’ятників Леніну у інших населених пунктах України.


Вони розповсюдили таке звернення:
"ЗВЕРНЕННЯ НЕВІДОМИХ ПАТРІОТІВ

17 вересня 1939 року московсько-більшовицькі війська зайняли всю територію Західної України і розпочали там нелюдський терор. Акція присвячена цій кривавій події в нашій історії.

Московська окупація перетворилась в режим внутрішньої окупації, який знищує українську самостійність. Тому, руйнуючи окупаційні символи, ми, українські патріоти, заявляємо:
Україна є Єдина, Соборна і самостійна!
Ми неминуче виженемо всіх окупантів геть!
Слава Національній Визвольній Революції!!!".UPD: Стали відомі додаткові подробиці. Фотографія обезголовленого Леніна, що фігурує у відео - це зруйнований цієї ж ночі пам’ятник у смт. Балабино Запорізького району Запорізької області.

UPD: У ніч на 17 вересня 2010 р.Б. на Чернігівщині, Харківщині, Запоріжжі, Києвщині невідомими патріотами було зруйновано або понівечено декілька істуканів лєніну
У столиці України місті Києві спалахнув священним вогнем монумент чекістам, а у місті Сімферополі пошкоджено так званий памятник жертвам ОУН-УПА.
Акція посвячена дню окупації Західної України московською ордою 17.09.1939р.Б. Таким чином патріоти-східняки нагадують про соборність українських земель.
Tags: акції, відео, пам’ятник
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 91 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

Recent Posts from This Journal