Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Марш вишиванок (фото, відео)


Сьогодні молоді українці, приблизно 70 чоловік, провели центром міста довжелезний марш у вишиванках, за маршрутом станція метро “Університет” – Софійська площа – Михайлівська площа –вул.Андріївський узвіз – Контрактова площа – Поштова площа – Європейська площа – Майдан Незалежності – вул. Хрещатик.

Я не змогла бути з ними під час всієї ходи, тому пройшлася і познімала від Оперного театру на Володимирській до Софійської площі.
Виглядало все дуже гарно. Весела, усміхнена молодь (було і кілька людей старшого віку) і один-єдиний міліціонер попереду. (Вочевидь, правоохоронці вирішили не ганьбитись :)
Попереду несли державний прапор на держаку, і ще два чи три без держаків. Іншої символіки не було.

Молодь скандувала: "Ми - України доньки й сини! Будь українцем - вишиванку вдягни!", "Будь українцем! Вишиванка - це круто!" і звичні "Слава Україні! Героям Слава!", "Україна понад усе!", і навіть трохи покричали "Слава Нації - смерть ворогам!". Співали народних пісень.
Попереду йшов хлопець у повному козацькому строї. Я його пам’ятаю - він брав участь у конкурсі вишиванок на Співочому полі на День Незалежності і навіть вийшов у фінал.

На Софійській площі був зворушливий момент. На тлі Хмельницького фотографувалися молодята. Побачивши колону, вони і їхні родичі закричали "Слава Україні! Героям слава!", а молодь у відповідь дружно проскандувала кілька разів "Щастя молодим!" і "Гірко", і наречений з нареченою цілувалися :)












Tags: акції, вишиванка, відео, молодь, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 195 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →