Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Олексія Макарова депортують до Росії?


На сайті "Братства" з’явилося таке повідомлення:

"Генеральна прокуратура РФ звернулася до прокуратури України з вимогою екстрадиції політичного в‘язня Олексія Макарова. Українська сторона цю вимогу задовольнила.

Це суперечить всім нормам міжнародного права про захист політичних біженців.
Олексій Макаров просив в Україні політичного притулку, оскільки в Росії він піддавався переслідуванням за опозиційну діяльність.

В РФ Олексію за сфальсифікованими справами загрожує 10 років позбавлення волі. Адвокати Макарова наразі подали скаргу до Європейського суду.

Європейський суд вже визнав незаконним утримання Олексія Макарова у тюрмі та факти політичних переслідувань його у Росії та призначив своїм рішенням 5 000 євро компенсації".
(Мається на увазі попередня відсидка Макарова у РФ - О.Б.).

Перш ніж перепощувати, я спробувала з’ясувати у братчиків, наскільки достовірною є ця інформація. I lisichka_ua сказала мені, що цю інфу при ній повідомили голові Одеського "Братства" Дмитрові Ліньку із СІЗО, де утримується Макаров.

Нагадаю, Олексій Макаров, громадянин РФ, вже півроку перебуває в одеському слідчому ізоляторі за підозрою у скоєнні страшного злочину - обляпуванні зеленкою дверей офісу українофобського телеканалу.

UPD: Уточнення від lisichka_ua: Вчора Олексію Макарову вручили офіційний документ про згоду української сторони на його депортацію. З момента отримання він має 7 днів на апеляцію.
Tags: автономний спротив, бєспрєдєл, макаров, рф
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 121 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →