Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Головою КМО ВО "Свобода" обрано Андрія Іллєнка


Зараз у Будинку кіно тривають звітно-виборчі збори Київської міської "Свободи". Щойно присутні члени КМО одноголосно обрали головою столичної організації Андрія Іллєнка, який до цього був заступником голови КМО Андрія Мохника. Сам Андрій Мохник очолює головне політичне управління партії (стає заступником О.Тягнибока з політичних питань).

Андрій Мохник сказав, що у зв"язку з великим навантаженням на заступників голів партії, одним з яких він був, політвиконком розпорядився, щоб столичну організацію очолила інша людина.

У своїй першій промові в якості лідера столичної організації Андрій Іллєнко згадав шлях, який вона пройшла - 5 років тому на зборах сиділо лише 7 людей! - всі вибори, сотні вуличних акцій, а також неприємні епізоди - затримання і допити. Він пообіцяв не відхилятися від лінії, яку проводив Андрій Мохник.

Також були обрані члени Київського міського комітету ВО "Свобода" і голови районних організацій, та делегати на Всеукраїнський з"їзд партії, що відбудеться 6 вересня у "Київпроекті" на вул.Богдана Хмельницького, о 14:00.

Також Андрій Мохник оголосив про проведення двох акцій 7 вересня - проти соціальної українофобії біля ВР (початок о 8:00) і Маршу за український футбол (о 14:00).

У підсумковій промові Андрій Іллєнко наголосив, що, скоріше за все, районні ради у Києві будуть скасовані, і Київська міська організація буде допомагати на виборах іншим партійним організаціям, скоріше за все, Київській обласній.
Tags: мохник, свобода, іллєнко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 232 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →