Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Козел Табачник" (фото)У сьогоднішній (1 вересня 2010) "антитабачній" акції біля Міністерства освіти і науки взяв участь сам "міністр" - козел Табачник. Він був одягнений у піджак, краватку і окуляри, які дуже додавали йому солідності. Але як не намагалися студенти запропонувати міністру каменюку з написом "граніт науки", він уперто хотів лише капусти.
Капусти, щоправда, вистачало. Козел, якого вів вів на повідку "Пахан" у масці Януковича, крокував "пішохідним переходом", зробленим з викладених на асфальті білих смуг-гасел, де були перераховані "досягнення" Табачника за час перебування його на посаді міністра: "Обов"язкова дошкільна освіта з 5 років", "Усунення студентства від впливу на освітній процес", "Упослідження науковців", "Скасування ЗНО державною мовою", "Провалена вступна кампанія-2010","Повернення корупції при вступі до вузів", "Проект закону "Про вищу освіту", "Повернення до 11-річної школи", "Здирництво", "Звільнення "неблагонадійних" ректорів" тощо. На них були розкладені шматочки капусти, і "міністр" залюбки йшов від одного "досягнення" до іншого, підбираючи улюблену "зелень".

Такою була "дорога міністра на роботу". Уздовж цього своєрідного шляху ганьби стояли студенти з плакатами: "Хто керує МОНом?", "Нацизм Табачника розколює країну!", "Професіонали не провалюють вступних кампаній!", "Нема грошей - нема студента!", "Знищена Національна Освіта (ЗНО) від Табачника" тощо.

Також козлику показали "картину", намальовану однією журналісткою, і він голосом Табачника (у записі) щось розповідав про неї, як зазвичай кажуть про твори мистецтва. Таким чином висміяли некомпетентність міністра, зокрема, у живописі.

Потрапити на робоче місце "міністру" завадив новозбудований металевий паркан, яким оточили міністерство. Дійшовши до зачинених воріт, козел Мітя раптом почав облизувати притулений до них плакат "Хто керує МОН?", а потім став рвати його і їсти, не звертаючи уваги на голівку капусти, що лежала поруч!

Тим часом активісти вбивали у землю біля воріт МОН кам"яні таблички з написами "Абетка" і т.д., щоб по них тепер училися діти.

Потім почався виступ митців. Особисто мені сподобались вірші Полежаки, хоч вони і матерні. Щоправда, свої вірші про пана міністра він читати відмовився - сказав, занадто інтимні :)

Такою веселою і злою (бо дістали людей) була сьогоднішня акція, організована рухом "Відсіч" і рухом "Митці проти цензури". Наостанок всі бажаючі сфотографувалися з "паном міністром".

А ще у мене поламався сканер. Тому цікаві тексти, які підготували організатори акції, ви побачите лише у вигляді фоток.
Tags: акції, відео, табачник, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 117 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →