Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

19-річного одесита, який, захищаючи себе і дівчину, зарізав п’яного нападника, відправили в СІЗО

(По-русски читать тут)
Йому інкримінують ст. 121 ч. 2 "Завдання тяжких тілесних ушкоджень". В'ячеславу Граціотову "світить" від 7 до 10 років позбавлення волі.
Юлія Нажимова (дівчина підозрюваного) написала заяву в міліцію про хуліганський напад на неї і В'ячеслава. Кримінальна справа по ній поки що не порушена.
Подробиці тут.

Чому так жорстоко? На відео (http://www.youtube.com/watch?v=9ccy9lGzQcY) видно, що хлопець б’є ножем з колін, у той час, як його б’ють двоє, один ще й вхопив його за волосся. Він просто відмахується ножем, скоріше за все, навіть не бачачи, в напрямку кого. Тим більше, що до того, як почали бити ногами його дівчину, він ножа не виймав.

Влада і міліція не люблять і не сприймають, коли у простих громадян є власна гідність і вони самі захищають себе і своїх близьких.
Як, у їхньому розумінні, мали б розвиватися події?
Хлопець ножа не вийняв, бо не положено. П’яні хулігани сильно побили ногами його і його дівчину і спокійно пішли. Звісно, ці двоє будуть не останні, кого вони покалічать.
Хлопець і дівчина потрапили до лікарні. Здоров’я того у них вже не буде - зате й до тюрми ніхто не сяде.
Нападників, звісно, ніколи не знайдуть, бо коротко стрижені хлопці у джинсах чи шортах всі схожі один на одного. Це не те, що, маючи відеозапис, шукати "патлатого" неформала і дівчину з червоним волоссям, які постійно проводять час у місці, де трапився злочин.

Висновок: якщо нам усім, тобто нормальним людям, вдасться витягти хлопця, щоб він не сів, у національній ментальності може відбутися злам. Люди потроху навчаться себе поважати і стояти за себе і за своїх. І хулігани, усвідомивши це, теж стануть більш ввічливими.
Звісно, це відбудеться не одразу. Десь п’ятьох хуліганів заріжуть. Але скільки ж натомість і нормальних людей, і тих же хуліганів до тюрми не сядуть, скільки людей інвалідами не залишаться! В тому числі і в моральному плані.
Tags: бєспрєдєл, бійка, одеса
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 52 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →