Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Патріарх Філарет нагородив Олега Тягнибока (фото, відео)Сьогодні, 25 серпня, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив голову ВО "Свобода" Олега Тягнибока орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня - "За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви".

(Думаю, не останню роль тут зіграла чітка позиція свободівців щодо Почаївської лаври і теплий прийом ними московського патріарха Кирила :)

Розмова між патріархом Філаретом і Олегом Тягнибоком була дуже теплою і на диво відвертою. Покритикували владу і московську церкву. Пораділи (особливо патріарх) з приводу багатолюдної ходи на День хрещення Русі. Казали про відродження віри і національного духу, і все це по-простому, з посмішками і великим оптимізмом.
Олег Тягнибок подарував патріарху дві великі ілюстровані книги, одна з них - "Дерев’яна скульптура Галичини" (як сказав О.Тягнибок, ця скульптура, звісно, більше у католицькій традиції, але простежуються і впливи Великої України).
Вручаючи нагороду, Патріарх побажав Тягнибоку, "щоб ваша партія набирала силу", а під кінець благословив свободівців на участь у місцевих виборах.


Tags: мохник, свобода, священик, тягнибок, упц кп, християнство, церква
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 34 comments