Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Руслана Андрійка суд виправдавСьогодні суддя Шевченківського райсуду Ретьман О.А. винесла виправдальне рішення щодо Руслана Андрійка, який разом з іншими свободівцями був безпідставно затриманий під час акції проти патріарха Кирила 26 липня.
Тоді організатори подали заявку про акцію за кілька днів, і вона не була заборонена судом, однак восьмеро людей затримав "Беркут". Більшості з них суд виніс усне попередження.

Сьогодні суддя заслухала свідчення працівника "Беркуту", який затримував Андрійка. Той підтвердив, що про те, що вони будуть забезпечувати порядок під час акції "Свободи", знав ще напередодні ввечері (тобто, заявка, всупереч попереднім рішенням судді, була подана вчасно), і що безпосередній командир дав йому наказ затримувати людей, у яких одяг зі "свободівською" або ще якоюсь символікою. Також він визнав, що зауважень Андрійкові не робив і міліцейське посвідчення не показував.
Р.Андрійко і адвокат додали також, що люди, які планували акцію, розійтися, якби й захотіли, не змогли, бо були оточені щільним кордоном "Беркуту".

Якщо не помиляюся, Андрійко - другий виправданий суддею учасник цієї акції.


Руслан Андрійко та Едуард Ігольников, який теж був затриманий і отримав усне попередження за участь у цій акції


Tags: акції, гундяєв, свобода, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 7 comments