Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Ще один процес над Миколою Коханівським - третій

(По-русски читать тут)

Прибула інформація з прес-служби КУН, публікую без змін:

"У п’ятницю 23 липня о 09.30 у Печерському районному суді міста Києва (вул. Хрещатик 42а, каб. 18) розпочнеться ще один процес над українським патріотом Миколою Коханівським. Цього разу його безпідставно звинувачують у причетності до участі у заворушеннях, які стались 27 квітня під стінами Верховної Ради, коли депутатські "тушки" ратифіковували пакт Мєдвєдєва-Януковича. Тоді кордон міліції вклинився у колону опозиційних сил та фрагментував її на дві частини, перекривши собою вул. Грушевського. Міліція навмисно спровокувала таким чином мітингуючих до штурханини. Коханівському інкримінують статтю 345 Кримінального кодексу "протирпавні дії щодо представників міліції".

"Я мимоволі опинився в епіцентрі подій, – говорить Микола Коханівський. - Міліція тиснула чимдуж, намагаючись посунути частину мітингуючих аж до готелю "Київ". Вони не мали права так чинити з мітингуючими, бо це люди, які у мирний спосіб, реалізовуючи своє конституційне право, прийшли висловити своє обурення фактом здачі національних інтересів України новообраною владою. Проте жодних протиправних дій щодо представників міліції я не чинив, що й буду доводити у суді. Розумію, що у моєму становищі робити це буде вкрай важко", – резюмує Микола Коханівський.

Запрошуємо журналістів прийти на судовий процес для незаангажованого висвітлення його у ЗМІ. Запрошуємо також партії, громадські об’єднання та усіх небайдужих громадян прийти та підтримати Миколу Коханівського".

P.S. Це буде вже третій процес над Коханівським. Зараз його одночасно судять за пошкодження пам"ятника Леніну і за сутичку з Вороніним під Міносвіти.
Tags: коханівський, кун, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 47 comments