?

Log in

No account? Create an account
лютий 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Фронт зима

"Криваві сліди" на фасаді МВС (фото, відео)

Posted on 2010.07.15 at 01:55
Tags: , , , ,


(По-русски читать тут)
Усі вже давно засвоїли, що якщо забороняти людям проводити мирні демонстрації, то через якийсь час прийдуть інші люди і почнуть кидати бомби.
Але чомусь не всі ще розуміють, що якщо вранці майор Оніщенко заборонить Андрієві Мохнику скотчем приклеїти банер на металевий паркан, то вже ввечері зовсім інші люди залапають всю будівлю МВС "кривавими лапками".
Напряму, звичайно, ці дві події ніяк не пов’язані. Але чомусь завжди так виходить :)

Отже, сьогодні біля будівлі МВС на Богомольця відбулася чергова молодіжна акція кампанії "Ні поліцейській державі".
Прийшли десь 150-200 людей - дуже непогано як для літа, коли більшість студентів роз’їхались. Знову усі разом - праві, ліві, просто аполітичні студенти.

Акції передувала мобілізаційна кампанія - розклеювання листівок і поширення інформації в Інеті. На нещодавньому матчі Динамо-Оболонь фанати навіть розгорнули банер "14.07 підтримай протест проти свавілля МВС", але його силою відібрали працівники "Беркуту". У той же день міліція затримала трьох людей, які розклеювали наліпки про акцію.

(Фото з сайту reactor.org.ua)


На початку акції хлопці і дівчата, солідаризуючись із захисниками Харківського парку, по колу безперервно переходили вулицю біля МВС, начепивши на спини плакати з намальованими на них деревами (переважали, звісно, ялинки :)Потім "дерева" акуратно виклали уздовж пішоходного переходу і запустили в повітря зелені повітряні кульки з прив’язаними до них паперовими ялинками - як символ того, що "деревам на нашій землі місця не залишили, тому ми запускаємо їх у повітря". "Між рядками" читалося прозоре бажання запустити у космос і того, з ким віднедавна асоціюються всі ялинки.
Далі найбільш безбашенна частина молоді, багато хто у гримі, що імітував сліди від побиття, усілася впритул до входу в МВС і почала грюкати пляшками, скандуючи: "Ні поліцейській державі!", "Геть ментовський бєспрєдєл!", "Вони вбили Ігоря Індила", "Міліція вбиває, влада покриває!", "Захищай, а не вбивай!", тощо.
Позаду встали хлопці з плакатами: "Вбивці у погонах!", "Присяга народу чи служба бандитам?", "Сам упав, сам забився, сам убився", "Україна без мусора" та інші. Розгорнули і величезний саморобний чорний банер із червоними літерами: "Бєспрєдєліть мент не зможе, справедливість переможе!".
Все виглядало жваво, динамічно і - в межах мирного протесту - достатньо агресивно.На довершення двоє дівчат, обмазавши долоні червоною фарбою, залапали весь вхід до МВС "кривавими слідами" і повісили над входом "скривавлену" міліцейську сорочку. "Криваві сліди" і напис "АСАВ" залишили і на табличці "Міністерство внутрішніх справ".Дехто, як завжди, казав, що не всі менти погані. Дехто з цією тезою активно не погоджувався. Кет давала інтерв’ю 5-му каналу - казала про одеських політв’язнів Макарова і Краснощока.
Все закінчилося мирно. Затриманих немає. Працівників міліції взагалі або було дуже мало, або, скоріше за все, вони десь вправно заховалися :)

Щоб не повторювати про цілі і завдання акції, процитую прес-реліз:

"СТАНЬМО НА ЗАХИСТ СВОЇХ ПРАВ ЗАРАЗ, ПОКИ ЩЕ Є ЩО ЗАХИЩАТИ!
ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ «НІ - ПОЛІЦЕЙСЬКІЙ ДЕРЖАВІ» НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

В середу, 14 липня, пройшла чергова акція загальнонаціональної кампанії «Ні -поліцейській державі». Попередні акції відбулися 1, 10, 24 і 28 червня. Поштовхом до них стала смерть 19-річного студента Ігоря Індила у Шевченківському райвідділі столичної міліції.

Нинішній пікет МВС спровокований новими неправомірними діями міліції:
• не притягнуто до відповідальності вбивць Ігоря Індила;
• суддя Дарницького райсуду Києва стріляв з вогнепальної зброї у відвідувача кафе села Бобринці Черкаської області. Натомість прокуратура порушила справу проти постраждалого, який опинився в реанімації, «за підозрою в нападі»;
• в Харкові, на «дорозі смерті» в парку імені Горького, міліція затримала чотирьох його захисників, які намагались перешкодити незаконному вирубуванню дерев;
• в Запоріжжі міліція побила двох журналістів з Києва. За це міліціянтам оголошено лише дисциплінарне стягнення.

Силовики незаконно перешкоджають проведенню мітингів і демонстрацій, професійній діяльності журналістів, перевищують службові повноваження, калічать і вбивають людей.
Учасники акції, скориставшись театральним гримом, зобразили людей, яких катувала і продовжує катувати міліція. Також активісти висловили свою солідарність із захисниками парку імені Горького, адже те, що відбувається в Харкові символізує всю Україну. Пікетувальники на повітряних кульках випускали маленькі картонні ялинки в «повітряне плавання». В знак протесту вирубуванню дерев з метою прокладання дороги, столичні активісти винесли дерева на дорогу перед будівлею МВС.
Учасники акції усвідомлюють, що в лавах міліції багато порядних і відповідальних працівників, тінь на репутацію яких кидають ті, хто не гідний носити погони українського міліціянта. Суспільство давно очікує очищення міліцейських судових та прокурорських органів від негідників, корупціонерів і злочинців, що заплямували себе кров'ю невинних жертв.
Ми вимагаємо повернення правоохоронних органів у річище Права і Закону, неухильного дотримання ними Прав Людини.
ПОКАРАННЯ ВБИВЦЬ ІГОРЯ ІНДИЛА МАЄ СТАТИ СПРАВОЮ НАШОЇ СОВІСТІ!"**********************************
Також під час акції вже вкотре розповсюджували перелік неправомірних дій працівників МВС протягом останніх місяців. Я вже наводила цей перелік, але, оскільки він постійно доповнюється, не буду шукати лінк на попередні пости, а розміщу його повністю тут.
**********************************

ФАКТИ БРУТАЛЬНИХ ДІЙ СПІВРОБІТНИКІВ СИЛОВИХ СТРУКТУР

1. 14 березня. Спецзагони міліції «Беркут» затримали п'ятьох учасників суботнику на бульварі Лесі Українки. Після цього інциденту затримані звернулися до медичних установ, які зафіксували численні тілесні ушкодження.
2. 25 березня. Одягнені у цивільне, представники київської міліції здійснили напад на учасників акції щодо відставки міністра Табачника і незаконно вилучили у них агітаційні листівки. Один з учасників акції був затриманий співробітниками міліції, які обмежились «профілактичною бесідою». Цього ж дня КМУ звернувся з дорученням до КМДА «вжити вичерпних заходів щодо організації роботи з громадянами та їх об'єднаннями, зокрема на випередження та недопущення у подальшому проведення акцій протесту біля приміщень Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України».
3. 27 березня. Працівники київської міліції провели обшук у помешканнях журналістів О.Білозерської і 0.Фурмана та вилучили у них фотоматеріали з кадрами акцій протесту проти політики Київської міськдержадміністрації та проти продажу хутра.
4. 8 квітня. Міліція та особи в цивільному за вказівкою народного депутата від правлячої Партії регіонів В. Колісниченка затримали 13 громадян, які протестували проти проведення в Українському домі виставки «Польські та єврейські жертви УПА». Насильство було застосоване до журналіста «Нового каналу», який виконував свої професійні обов'язки.
5. 9 квітня. Представники міліції незаконно обшукали учасників акції протесту проти захоплення книжкового магазину «Сяйво». Один з них, у якого було знайдено балончик з фарбою, був затриманий і звинувачений у дрібному хуліганстві.
6. 13 квітня. Працівники міліції затримали 4 учасників (зокрема журналіста І. Луценка) акції протесту проти незаконної забудови на вулиці Гончара. Один із затриманих зазнав тілесних ушкоджень. Акцію такими діями правоохоронців було зірвано.
7. 15 травня. У місті Харкові міліція зірвала проведення мирної акції протесту «Знищимо в Харкові сміття», що була організована громадською організацією «Демократичний альянс». Правоохоронці заблокували рух колони, силою відібрали відеокамеру та знищили записи, на яких були зафіксовані дії міліції, зірвали прапори та порвали транспаранти.
8. 25 травня. У Харкові в Центральному парку ім. Горького близько 100 міліціянтів били протестувальників, які виступали проти вирубки дерев.
9. 27 травня. Бійці Беркуту й міліція у Львові відтискували з площі мітингувальників проти діючої влади, залишивши біля воріт лише учасників нечисленного мітингу на підтримку Януковича.
10. 28 травня. У харківському парку невідомі в цивільному одязі з бейджами «Муніципальна охорона» прорвали кордон учасників акції, і до парку увійшла важка землерийна техніка. У ході прориву кордону міліціонери затримали кілька людей.
11. 2 червня. В Харкові напали близько 50 невідомих у чорній формі. Почалася сутичка, невідомі відтягали захисників від дерев, деяких били ногами, робітники почали пиляти дерева, включаючи ті, на яких сиділи захисники. В результаті бійки активістів витіснили з парку, вирубка дерев поновилась, 8 людей затримала міліція.
12. 3 червня. Співробітники міліції затримали активістів партії «За Україну» , які збирались провести акцію «Лапша і мильні бульбашки від Януковича» біля Національного палацу «Україна»
13. 12 червня. У місті Каланчак Херсонської області відбулось жорстоке побиття ментами молодого чоловіка Олександра Смирнова: струс мозку, зламана рука, вибиті 5 зубів, вивихнута щелепа.
14. 12 червня. В Києві, Святошинський райвідділ, ще одна смерть. Офіційна версія - суїцид (повісився в камері), наркоман.
15. 12 червня. В Харкові в Орджонікідзівському райвідділі міліції померла людина. Офіційна версія - помер від передозування наркотиками.
16. 14 червня. В Артемівському райвідділі м. Луганська зафіксована смерть затриманого. Постраждалий був доставлений після бійки до райвідділу, де пробув всю ніч. Офіційна версія - помер через травми отримані під час бійки.
17. 14 червня. В Одесі вже другий місяць у СІЗО сидить Олексій Макаров, його перебування в камері продовжили ще на місяць. Макарова звинувачують у тому, що він нібито облив зеленкою офіс українофобського телеканала АТВ.
18. 16 червня. Після допиту в райвідділі міліції на Рівненщині 16-річний юнак повісився.
19. 26 червня. Суддя Дарницького райсуду Києва Євген Вовк стріляв з вогнепальної зброї у відвідувача кафе села Бобринці Черкаської області. Останній зараз перебуває в лікарні у важкому стані. Прокуратура порушила справу проти постраждалого жителя села Бобринці "за підозрою в нападі на суддю Дарницького районного суду Києва".
20. 27 червня. Проти активіста Михайла Каменева порушено адміністративну справу стосовно київської акції 10 червня «Ні - поліцейській державі». Хлопця звинувачують у порушенні порядку організації та проведення маршу (стаття 185-1 Кодексу про адміністративні правопорушення).
21. 1 липня. До Орджонікідзевського РВ ЗМУ ГУМВС України в Запорізькій області, без будь-яких пояснень та підстав, примусово доставлено громадянина Віталія Нікішова. А ні представникам правозахисних організацій м. Запоріжжя, а ні родичам затриманого, підстави для позбавлення волі В.Нікішова не повідомлялися.
22. 2 липня. Під час зустрічі студентської молоді з держсекретарем СІЛА Гіларі Клінтон були затримані учасники пікету проти цензури в ЗМІ. Міліцією був затриманий координатор ініціативи В'ячеслав Кононов і доставлений до Солом'янського РВВС Києва. Йому інкримінують статтю 152 Кодексу про адміністративні правопорушення - про порушення благоустрою міста.
23. 6 липня. На дорозі «смерті» в парку ім. Горького у Харкові міліція затримала 4 правозахисників. Інших правозахисників до них не пускали.
24. 7 липня. В Запоріжжі міліція затримала і побила двох кореспондентів з Києва Дмитра Стойкова та Євгена Сафонова.
25 8 липня Співробітники міліції не дозволили активістам миколаївської обласної організації «Фронту змін» відправитись в Київ для участі у всеукраїнській акції протесту «Ні - податковому терору і виборам без вибору». Транспорт активістів був заблокований машинами міліції.
Comments:


(Deleted comment)
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-07-14 23:40 (UTC) (Посилання)
Нічого ти не як наркоманка. Нормально вийшла.
І не треба ніяких істерик.
Зараз я тобі на мило скину решту фоток з тобою, може, якась інша тобі сподобається більше, то я заміню :)
gaysevas
gaysevas at 2010-07-15 01:09 (UTC) (Посилання)

МОЛИТВА: Помяни, Господи, души усопших рабов Твоих (име

МОЛИТВА: Помяни, Господи, души усопших рабов Твоих (имена) и всех сродников моих, и прости им вся согрешения вольная и невольная, даруй им Царствие Небесное и причастие вечных Твоих Благ, и сотвори им вечную память.
http://vkontakte.ru/club18044552
______Светлой памяти Игоря Индыло...Господи, ну почему сегодня так много гибнет детей и совсем молодых людей? - постоянно спрашиваем мы себя и не находим ответа...Мы попытались найти ответы на вопросы, которые сегодня задают себе друзья и близкие усопших, на православных сайтах : Почему Бог допускает страдания и смерть невинных детей? Неужели по грехам родителей?! Почти невозможно предвидеть, каким будет человек, когда вырастет. Порой прекрасные дети вырастают отъявленными негодяями. Вспомним, что смерть является не только следствием греха, но и пределом греховного своеволия человека. Поэтому нам иногда очень трудно, особенно психологически, понять волю Бога, знающего всю жизнь человека наперед. И бывает так, что Бог останавливает жизненный путь человека, чтобы спасти его от дальнейшей жизненной катастрофы. Нельзя забывать также, что не Бог является источником греха, а Его антипод — диавол. А смерть является следствием греха, поэтому прямой и косвенный виновник и страданий и смерти — только он. Кроме того, грех вошел в мир через человека, через него же грех и приумножается в мире. Поэтому и страдания, и смерть происходят по грехам нашим и прямо и косвенно, но не от Бога. Возможно, грехи родителей играют не последнюю роль в несчастье их чада, но мы не может этого им сказать, так как это суд Божий, и мы не имеем права его предвосхищать и судить, сами находясь на скамье подсудимых. Только сами родители могут так себе сказать, стремясь пробудить в себе этим покаянное чувство. Даже Сам Спаситель безгрешный никогда не произносил укоризненного суда, только лишь говорил: «Иди, и не греши!»...
Слово Божие заповедует христианину: «Молитесь друг за друга» (Ин. 5, 16). А поскольку у Бога «все живы» (Лк. 20, 38), это означает, что мы можем и должны молиться и за умерших. Протестанты отвергают молитвы за умерших, не веря в их благотворность, считая, что молитва является нашей платой Богу за благосклонность. Но Православное учение всегда считало молитву в первую очередь Богодарованным нам способом общения, и в таком случае наша молитва всегда будет неоценимым участием в посмертной судьбе умерших.
_____Святитель Иоанн Златоуст говорит: «Постараемся, сколько возможно, помогать усопшим, вместо слез, вместо рыданий, вместо пышных гробниц — нашими о них молитвами, милостынями, приношениями, дабы таким образом и им и нам получить обетованные блага». Молитва за усопших - это самое большое и главное, что мы можем сделать для тех, кто отошел в мир иной. По большому счету, покойник не нуждается ни в гробе, ни в памятнике - все это дань традициям, пусть и благочестивым. Но вечно живая душа почившего испытывает великую потребность в нашей постоянной молитве, потому что сама она не может творить добрых дел, которыми была бы в состоянии умилостивить Бога.
_____Никогда не подогревайте себя скорбными размышлениями о том, как вам плохо будет без умершего. Лучше подарите ему искреннюю молитву любящего сердца. Если все же вам что-то приснилось, то исцелить нервное возбуждение может чтение Евангелия, Псалтири, молитвы Господу и Божией Матери. Помните, что смерть ожидает каждого из нас, и намного важнее, какой будет наша судьба после смерти, потому что далеко не каждый удостоится быть в Царствии Небесном. Важно достойно приготовиться к вечности, а не отодвинуть момент смерти.
http://serafim.kiev.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=114
[Офіційний веб-сайт Українська Православна Церква]
Мы случайно на странице "мои новости" обнаружили запись: "Игорь Бразилец вступил в группу Любим,Скорбим,Помним тебя Саша Шебатин(26.08.1992-07.07.2010).":
http://vkontakte.ru/club18800028
Страница умершего Александра Шебатина:
http://vkontakte.ru/id18108162
nebratan
nebratan at 2010-07-15 03:25 (UTC) (Посилання)
-Все це добре звичайно, така політична активність молоді, але..-Мимоволі виникає думка що хтось вміло маніпулює деякими молодіжними течіями , направляючи річище протестів не проти самого гнилого деревиська хамовлади, а проти одного з знарядь-міліції.-Не все однозначно й з суддею, тому що компанія п"яндалиг, яка "засідала" в тому кафе,де суддя одного з них пристрелив вела себе м"яко кажучи неадекватно-і, мабуть, кожен,хто зветься чоловіком, в присутності дружини і її, здається сестри,дав би зауваження негідникам, що матюкались на все кафе. Може він при цьому і перевищив межі необхідної оборони-будемо сподіватись на встановлення істини.
-А поки що виходить така ситуація: наведу аналогію:Хам, будучи одним з лідєрів Півновки приставляв ножик до шийок тьолок(чи бабусь) і зривав сережки -шапки та осудили ж не ножик, а Хама. -Чому ж тепер протести спрямовуються не на Хама і його владу в цілому, а на його теперішній "ножик" міліцію(сбу), більшість службовців яких теж потерпають від неадекватних дій тої ж хамовлади?
(Анонімно) at 2010-07-16 23:39 (UTC) (Посилання)
А можна й по-іншому...

"Мимоволі виникає думка, що nebratan вміло маніпулює читачами даного блоґу, намагаючись спрямувати їхню протестну активність не на істинних винуватців українських бід - кремлівських імперців - а на їхнє слухняне знаряддя у вигляді Ялинковича і кумпанії".

Нє, я, канєшна, панімаю, що для Мааскви ці протести на київських (харківських, львівських...) вулицях - це привід зайвий раз посміятися: "вон чё ети хахлы апяць учюдзілі!" Ну так тоді яка різниця, проти якого рівня "знаряддя" виступати? Головне - ПІДТРИМУВАТИ ПРОТЕСТНУ АКТИВНІСТЬ, щоб у разі дійсно серйозної загрози простіше було б змобілізувати небайдужих і опиратися "тому, чому треба". Що тут невірно?
(Анонімно) at 2010-07-15 05:45 (UTC) (Посилання)

шавкам

поясніть,якщо звісно ви читаєте цей блог, нафіга було приносити плакат з червоною зіркою?
це те саме, що б ПУ прийшов з плакатом з Ідеєю Нації.

накуя бути таким не чесним,а шавки?
redperets
redperets at 2010-07-15 06:11 (UTC) (Посилання)

Re: шавкам

за цим символом стоїть лише бажання бути історично-послідовними, якщо говорити про Велику французьку революцію, то цілком коректно викоритовувати її символи

"По настоящему же широкое распространение пятиконечная звезда и гуманистические идеалы получили во время Великой французской революции. С приходом новой богоборческой идеологии, человек выносился на первое место в системе ценностей и звезда, в гуманистическом значении, стала одним из важнейших символов."
vilna27
vilna27 at 2010-07-15 06:49 (UTC) (Посилання)
дякую за звіт..чудово...блін,а у мене такий синяк був...я навтіь не знала, що такий сильний:)
niemand79 at 2010-07-15 07:39 (UTC) (Посилання)
Услід за "кривавими лапками" піде коктейль Молотова))
sergevoodooman
sergevoodooman at 2010-07-15 08:51 (UTC) (Посилання)
А что там с судом над КОХАНИВСКИМ и компанией. Чем закончилось? Где пикет?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2010-07-15 10:13 (UTC) (Посилання)
Суду не було, його перенесли на 5 серпня.
greenwoolly
greenwoolly at 2010-07-15 09:05 (UTC) (Посилання)
Резюме: опять нагадили : (
В некоторых случаях я за принудительное мытье рук для блага самого пачкуна.
mamkaZZZ
mamka777 at 2010-07-15 10:54 (UTC) (Посилання)
Може я чогось не розумію до чого тут Харків і Ялинки с Деревами? може пояснете?
nikolauskass
nikolauskass at 2010-07-15 16:30 (UTC) (Посилання)
при побитті активістів "правоохоронці" не захистили людей, а потім затримали декого з протестувальників проти вирубки лісу
nikolauskass
nikolauskass at 2010-07-15 16:29 (UTC) (Посилання)
цікаво, а де подівся "підполковник" чи "полковник" що тут пасся. Чого не коментує? Послухали б дві точки зору))).
derschwarzetod
derschwarzetod at 2010-07-15 17:01 (UTC) (Посилання)
Ех, Олена....
Не АКАБ треба писати, а ВМС - Всi Мэнти Сцуки.
Бо тим АКАБом завше тегують пубертатнi поцiновувачi репу. =)))))

ЗЫ Я в харьковском парке с 25 мая =)
aivev at 2010-07-16 12:48 (UTC) (Посилання)
такое ощущение, что в каком то дурдоме провели день открытых дверей , а потом двери то закрыть и забыли....
belvol
belvol at 2010-07-16 20:34 (UTC) (Посилання)
Порча имущества (заляпать двери) + нарушение общественного порядка...
Странно - кому эти "акции" нужны...
А потом удивляются - почему их по повестке вызывают в СБУ и "бросают за решетку"...
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Анонімно) at 2010-07-17 12:51 (UTC) (Посилання)
http://gazeta.ua/index.php?id=347421
Previous Entry  Next Entry