Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Про "Сі-Бріз", політичних мерців і боязких українських офіцерів


На цьому місці мали бути фотографії з навчань "Сі-Бріз". Але будуть фото проросійських політичних мерців

(По-русски читать тут)
Сьогодні в Одесі стартували спільні з країнами НАТО та іншими державами військово-морські навчання "Сі-Бріз".
Будинок офіцерів, де відбулося офіційне відкриття, з самого ранку пікетували приблизно 30 політичних мерців - ПСПУшників.
У них з колонок гриміло: "Моя родина - Советский Союз! Я об этом вслух сказать не боюсь!". Оскільки ця "родіна" померла, перед нами ходячі, танцюючі, співаючі і вимахуючі прапорами політичні мерці.
Ще вони крутили якусь опопсовану версію "Бухенвальдського набату" і замасковану під невинну ностальгію експансіоністську пісню Газманова "Это моя страна".
Цікаво, що комуністи, які тепер "в коаліції", цього року від акцій протесту відмовились.

Але пост не про тих і не про інших, а про наше рідне командування ВМСУ і хто там ще був відповідальний за організацію заходу. Теплих слів від мене вони не дочекаються.
Вочевидь, вусмерть перелякані можливими акціями протесту, вони як могли засекретили програму заходів, і в першу чергу від журналістів. Інформація про акредитацію для ЗМІ з"явилася на сайті Міністерства оборони в один з попередніх днів ввечері - що акредитовують до 12-ї години наступного дня. Своїх акредитували, всіх інших відсікли. Бо дуже боялися, що під виглядом журналістів на брифінг пролізуть плакаторозгортальники, гаслокричальники і яйцеметальники.
З цих самих міркувань інформація про захід всеукраїнського значення не потрапила ні на сайт, ні в розсилку заходів Одеської міськради.
Журналісти питали один в одного, де й коли буде прес-конфренція, і ніхто нічого не знав - тоді як акредитація вже була завершена.

Паралельно по особистих каналах до мене дійшла інформація, що мене, як людину, яку трохи знають в прес-службі ВМСУ і яка явно відвідує прес-конференції не для того, щоб хуліганити, на захід проведуть.
Коротше, я витратила час, приїхала туди на восьму ранку, але всередину не потрапила.
Оскільки я дорого ціную свій час, начувайтеся. Наступного разу, може, навчитеся трохи поваги.

Усім відомо, що журналісти на прес-конференції мають право конспектувати, записувати на диктофон, знімати на фото і відео і ставити питання. Якщо вони роблять щось інше, наприклад, жбурляються яйцями, їх треба виводити з залу силами охорони і вносити у чорні списки, щоб в подальшому не пускати на прес-конференції. І все. Отак просто.

Панове офіцери з командування військово-морських сил України! Що має робити флот, якщо він смертельно боїться противника? Якщо створює людям проблеми, бо не може розібратися зі жменькою проплачених маргіналів? Він має здаватися. Але не розраховуйте здатися Росії - вона поки що цього не вимагає, і особисто Путіну - він для вас завелика фігура. Здаватися будете особисто Наталці Вітренко.

P.S. І не думайте після цього посту мені телефонувати і казати, що я щось комусь "наламала". Хочете, щоб я десь була присутня і про щось написала - або вчасно повідомляйте про акредитацію, або вирішуйте цю проблему ще якимсь чином. У мене повно роботи, і бігати ні за ким не буду.Одеська Тьотя Соня продає бичків НАТОвцям за долари


Відео від vaita

UPD: Ще про сьогодні від alek_ya.
Tags: навчання, нато, одеса, прес-конференція
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 129 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →