Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Праця на розкол держави

(По-русски читать тут)
У Кабміні - широкомасштабні чистки. Звільнені віце-прем’єр Семиноженко і міністр екології Бойко. У ЗМІ пишуть, що ось-ось можуть звільнити міністрів охорони здоров’я Митника, вугільної промисловості Ященка, аграрної політики Присяжнюка, і навіть Тигіпко, кажуть, може піти у відставку.
Тимошенко вже заявила, що звільнення цих двох міністрів - перемога опозиції. Але хіба опозиція проводила жорстку кампанію проти саме цих двох?

Майже всі ці міністри - просто функціонери, які, можливо, не дуже добре справлялися зі своїми обов’язками. Але жоден з них, навіть Семиноженко, не став символом і подразником, діяльність жодного з них не викликала бурних протестів з боку опозиції.
А от проти Табачника досі тривають акції протесту. Але звільняти його ніхто не збирається.
Чому?
Два варіанти.
Або Янукович не має повноважень, щоб звільнити Табачника, бо призначав його не він, а Путін.
Або ще гірше - Янукович поділяє погляди і цілі Табачника, відкритого ворога України, людини, яка намагається розділити українців - за етнічною ознакою і навіть за місцем проживання.

Представники теперішньої влади не раз заявляли, що вони не проти спорудження пам’ятників Бандері у Львові, але нічого не зробили, щоб не допустити встановлення пам’ятника Сталіну у Запоріжжі - це, мовляв, має вирішуватися на місцях.
Але не можуть в одній державі споруджуватись пам’ятники Бандері і пам’ятники Сталіну.
Це не ознака демократії - це праця на розкол держави.

Для західних українців Сталін - уособлення ворога, той, за чиїми наказами їх винищували і цілими селами вивозили до Сибіру.
Для східняків уособленням ворога є Гітлер і ті, кого вони, зашорені радянською і російською пропагандою, вважають його поплічниками.
Ніхто не каже, що всю східну Україну треба негайно заставити пам’ятниками Бандері. Бути їм чи не бути - ось це якраз вирішуватимуть на місцях самі східняки, у наступному поколінні.
Хай поки що буде Бандера тільки на західній Україні. Хай східняки встановлять у себе пам’ятник земляку- герою війни, партизану, льотчику чи танкісту радянської армії. Але ж не пам’ятники Сталіну!

Табачник стравлює українців на словах. Янукович, виходить, на ділі - раз не заборонив хоча б отого Сталіна у Запоріжжі і не звільнив того ж Табачника.
Щоправда, при цьому він вимагає, щоб міністри доповідали йому державною мовою і нещодавно дав Могильову два місяці на її вивчення.
Може, він просто думає, що за чотири з половиною роки його каденції розколу ще не трапиться (а це правда - якщо Кремль не влаштує якусь масштабну криваву провокацію), а після нього - хоч потоп?
Tags: табачник, уряд, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 163 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →