Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Ворота влади" у Коцюбинському (фото)(По-русски читать тут)
Минулої суботи мешканці смт.Коцюбинське за підтримки Ірпінської "Свободи" провели акцію протесту проти продажу і вирубки лісу навколо селища.

Цікаві у цій акції дві речі.
По-перше, перед її проведенням організатори радилися зі мною, коли краще організовувати акцію - у суботу прийде більше людей, але чи зберуться журналісти? І я, пам’ятаю, сказала, що роби акцію коли завгодно, а з Києва у Коцюбинське журналісти не поїдуть. Тому акцію краще робити в суботу і на них не розраховувати, а відзняти-записати акцію і поширити інфу про неї власними силами.
Так ось, на акцію приїхало три телеканали. Представники одного, щоправда, побачивши прапори "Свободи", сказали, що в ефір це не пустять.
Я теж іноді помиляюся.

По-друге, "провінційні" активісти примудрилися організувати і показати аж 4 театралізовані дійства - куди там київським флешмобам! Підготувались до акції на славу - не так, як деякі столичні, які дбають лише про те, як відзвітувати перед спонсорами.

Вони прислали мені прес-реліз і фотки, які розміщую нижче.


"26 червня 2010 року Ірпінська міська організація В.О. „Свобода” підтримала громаду смт.Коцюбинське, яка протестує проти роздачі 100 гектарів лісу у приватну власність особам з інших областей, що намагались приховати місцеві депутати.

Ірпінська міська організація ВО „Свобода” у суботу, 26.06.2010 року, провела акцію - мітинг на підтримку громади смт. Коцюбинське, що протестує проти роздачі 100 гектарів лісу, який вже почали вирубувати навколо смт. Коцюбинське. Акцію було проведено біля Будинку культури Коцюбинської селищної ради.

- Ми тут, щоб примусити владу Коцюбинського відповісти на „незручні” питання громади щодо „Коцюбинського земельного дерибану” - заявив представник ВО „Свобода” Ігор Домбровський.

- Міжгір’я, парк Горького в Харкові, схили Дніпра в Києві, ліс навколо Коцюбинського в Києво-Святошинському районі - чи не це важливі віхи „великої” ходи нової влади?
Янукович, Кернес, Черновецький, Садовський – чи не вони користаються з програми «Україна для людей»?

Україна для людей? А люди чиї, то для кого та Україна? Риторичне питання…- підкреслив свободівець.

Близько 100 гектарів лісу потайки роздано депутатами селища Коцюбинське у приватну власність особам з інших областей. Майже півтисячі громадян східних областей безкоштовно отримали документи на право власності на ділянки лісу, приблизно 10-15 соток кожна, в межах міста Київ (лісом опікується КП Святошинське лісово-паркове господарство). Під документами – печатка селищної ради та особистий підпис її голови Вадима Садовського. «За чутками, - кажуть місцеві жителі, - коцюбинські „дерибанщики” мають високих покровителів, а неофіційна ціна ділянки складає 10-15 тисяч доларів за сотку».

«Звертаємось до ВО „Свобода” по допомогу, бо нам вже немає до кого звертатись. Ми втратили всяку надію на справедливість. Влада нас не чує, прокуратура нам „замилює очі”, суди нас ігнорують, - кажуть місцеві жителі, доведені до відчаю своєю багатолітньою боротьбою з „земельним спрутом”».


Під час проведення акції виконувались такі театралізовані перформенси сатиричного та громадського змісту:

1. „Стовп Ганьби”, до якого привселюдно були прибиті цвяхами папірці з іменами депутатів зрадливої Коцюбинської селищної ради, на чолі з Головою ради Садовським. Акція проходила під скандування «Ганьба зрадникам».
2. „підійди та отримай обіцяне...”, До «Владних Воріт» підходить проста українська родина, щоб отримати обіцяне владою «покращення життя вже сьогодні», а натомість отримує «зникнення ілюзій в небі» та «локшину на вуха».
3. „вислови своє ставлення до влади, намасти Владні Ворота, дьогтем”, в результаті якої були вимащені дьогтем «Владні Ворота», що символізує недовіру та зневагу до діяльності влади з боку місцевої громади.
4. „Вставай, піднімайсь український народе, борись за попрані права!”, в результаті якої місцева громада продемонструвала рішучість боротися за свої права та розмела ялинковими віниками владну локшину зі свого шляху.

Ірпінська міська організація ВО „Свобода” у вівторок 29.06.2010 р. направила Звернення до селищного Голови з вимогами відмінити незаконні рішення щодо роздачі земельних ділянок та прозвітувати перед Громадою про діяльність Коцюбинської Селищної Ради п’ятого скликання.

Додаткова інформація:
координатор акції Домбровський Ігор тел. +38 096 244 18 66, e-mail: svobodairp@gmail.com

Корисні лінки:
http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/3633/news/1263400166.html
http://kiev.pravda.com.ua/publications/4a30ec1300080/"

Tags: акції, ліс, природа, свобода, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments