Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Соціал-націоналісти пікетували міліцію за зірваний нею фестиваль (фото, відео)(По-русски читать тут)
Вчора, 30 червня, представники Соціал-націоналістичної асамблеї (СНА) пікетували ГУ МВС у Київській області, протестуючи проти зриву СБУ-шниками і міліцією Фестивалю Традиції Духа "Русь", який мав відбутися 26-27 червня під Васильковом.

Початок акції сильно затримався, бо наш шановний друг, майор Петро Оніщенко, дуже довго намагався не випустити мітингувальників зі скверика і не дати їм наблизитися до ГУ МВС, мотивуючи це тим, що в готелі "Хаятт" відпочиває віп-персона (цікаво, а якби протестували проти візиту саме цієї віп-персони?) :)
Також шановний друг намагався довести, що заявка була подана запізно, і міліція не встигла звернутися до суду, щоб суд акцію заборонив. Насправді заявка була подана за день до акції, її, звісно, "загубили", але горобці були стріляні і зранку у день акції продублювали її телефонограмою.

Тому міліція прекрасно все встигла. Шановний друг Оніщенко не прибіг в останню хвилину, захеканий і ошелешений, а завчасно приїхав, і мав при собі силу-силенну автозаків, "беркутів" та інших хлопців у погонах.

Врешті-решт Оніщенко запропонував компроміс: проведення акції на місці, тобто у скверику. Хлопці резонно почали доводити, що цей скверик значно ближчий до готелю "Хаятт", ніж ГУ МВС, і запропонували показати якийсь юридичний документ, де було б роз’яснено, що таке "безпосередня близькість" - може, це Київ, чи Київська область?
- Чому ви не хочете зібратися завтра?" - спитав Оніщенко.
- Ви даєте слово офіцера, що завтра віп-персони тут не буде? - відповіли хлопці.
До честі майора Оніщенка, слова офіцера він на це не дав, а визнав, що "віп" перебуватиме у Києві до 2-го числа.

Зрозуміло, що після нього приїде інший "віп", або ще щось трапиться. Це тільки один раз купися і відміни свої плани через якусь віп-персону - одразу понаїде цих "віпів" - не продихнеш :)

Врешті-решт учасники акції вийшли зі скверу і стали напроти ГУ МВС. Розгорнули плакати: "Пам’ятайте, бєспрєдєл веде до партизанщини!" і "Привіт приморським партизанам від українських націоналістів!", а також "Геть систему!".Член Виконкому СНА і головний редактор газети "Вечірній Васильків" Ігор МОСІЙЧУК розповів про розгін фестивалю і попередив, що своїми діями "правопохоронці" спровокують появу в Україні васильківських, пирятинських та інших партизан.


Заступник голови СНА Олег ОДНОРОЖЕНКО сказав, що міліція, СБУ і прокуратура давно вже не виконують свої прямі функції, а перетворилися на репресивні органи, що виконують політичні замовлення влади. Бандити в погонах беруть хабарі, кришують наркоторговців... Він запропонував, щоб "антиксенофобські" закони були застосовані проти Хорошковського і решти можновладців, які утискають українців за національною ознакою, і повідомив, що Соціал-Націоналістична асамблея виступає з ініціативою про дозвіл на вільне володіння зброєю для всіх громадян, щоб вони могли захистити себе, в т.ч. і від бандитів у погонах. Бо якщо державний механізм захисту громадян не працює, має бути якийсь інший, який дав би їм можливість захищати свою честь і гідність. Насамкінець він закликав усіх до боротьби з системою.

Голова Київської організації "Патріот України"Сергій СПОЛОХ зачитав вимоги пікетувальників:
"1. Негайне проведення службового розслідування за фактом перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів при забороні проведення Фестивалю Традиції Духа "Русь".
2. Негайно звільнити з лав МВС начальника Обухівського районного відділу полковника міліції Телецького Валерія Антоновича та заступника начальника васильківського МВ, начальника міліції громадської безпеки майора міліції Поліщука Олега Вікторовича, які безпосередньо керували забороною ФТД "Русь".
У випадку невиконання наших вимог організація "Патріот України" і Соціал-Національна Асамблея будуть змушені вдатися до значно радикальніших дій по відстоюванню прав та свобод українців".

Скандували: "Пам’ятай, чужинець, тут господар українець!", "Українофобів на палю!", "Сьогодні патріот, завтра партизан!", кричали приморським партизанам трикратне "Слава!". Ой, доведуть народ...


Міліція має намір не випустити націоналістів зі скверикаМіліція перевіряє і переписує документи


Дзвінок знавцю законів Володимиру Чемерису


Спроба вийти зі скверика...


...і довгі дискусії з майором Оніщенком. "Біля ГУ МВС ми будемо далі від готелю "Хаятт", ніж зараз!".Tags: акції, бєспрєдєл, відео, концерти, мєнти, патріот україни, соціал-націоналістична асамблея, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 111 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →