Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Місце вербування садистів" (фото)(По-русски читать тут)
Вчора, 28 червня, на Софійському майдані відбулася чергова акція кампанії "Ні поліцейській державі!" у форматі "праві, ліві і всі інші разом". Символіки практично не було, але члени "Патріоту України" в камуфляжі помітно відрізнялися від "комсомольців" з Че Геварою, а також різної цікавої публіки з художніми татуюваннями і різнокольоровим волоссям :)
Акцію не назву провальною, але через страшенну спеку, від якої на п’ятачку біля Богдана не було куди дітися, вона була якоюсь малоемоційною. Мегафон принесли тільки в кінці, щоб оголосити у нього завершення мітингу.
Власне, мітингу як такого і не було. Завданням на цей раз було обмалювати простір перед міліцейським главком контурами "убитих міліцією". Хто не знає - ГУ МВС України у м.Києві - це отой великий рожевий будинок на Софійській площі, на який вказує булавою Богдан Хмельницький.
Родзинкою акції були розшифровки абревіатури "МВС", наклеєні на хлопців і дівчат: "Місце Вербування Садистів", "Міністерство Вибивання Свідчень", "Ми Вселяємо Страх", "Ми Винищуємо Студентів", "Молодик Вбився Сам" тощо.


Почалося все з того, що бравий капітан не підпустив активістів до главку, мотивувавши це тим, що у їхній заявці вказана Софійська площа, а вулиця Володимирська не вказана. А юридична адреса ГУ МВС - Володимирська, 15. А що фасад його виходить на Софійську площу - це нікого не турбує.
Я одразу згадала протилежну ситуацію: нещодавно заступника голови ВО "Свобода" Андрія Мохника судили і визнали винним, присудивши до штрафу, за те, що він нібито повів колону не вказаним у заявці маршрутом - вказана була Володимирська, а він повів на Софійську площу - пікетувати той самий міліцейський главк...
Коротше, географія у нашої міліції - як дишло, і єдине, що можу порадити - наступного разу вказувати у заявці усі географічні об’єкти навколо того місця, де планується акція.


Потім, ще до початку акції, до учасників причепилася якась надмірно агресивна жіночка: "Постоянно вас вижу! Работать идите! Заплатили! Я каждый день по телевизору вижу, как вы стоите!" і т.д. Присутні на акції Василь і Юрій Ящуки, брати загиблого у міліції, почали її переконувати: "А ви хотіли б, щоб вашого сина убили чи покалічили в міліції?". - "Если б заслужил, пусть бы дали ему хорошенько!". Питання з побиттям невинних і смертю затриманих вона "зам’яла для ясності", звинувативши по ходу усіх присутніх в брехні і перекручуванні її слів.
З усього цього роблю висновок, що жінка або психічно хвора, або хтось з її близьких родичів працює в міліції і навіть, можливо, потрапив під роздачу у зв’язку з подіями останнього часу.

Далі почалася сама акція. Хлопці і дівчата лягали на плитку, а інші обмальовували їх крейдою і писали всередині "Вбитий міліцією", "Сам убився", "Тричі впав", "Убив себе об стіну" і т.д.
Потім звідкілясь з’явилися балончики і трафарети, і кілька контурів і написів були зроблені вже в серйознішому варіанті. Хоча обмальовування простору навколо Богдана деяким учасникам не дуже подобалось - а він-то чим завинив? Планувалося робити це під вікнами главку...


Че Гевара і Єгор Лєтов


Листівка про загиблого Дмитра Ящука
"Патріотівці", не витримавши, мабуть, неприроднього сусідства, вже вдруге пішли раніше.

Майор Оніщенко - людина і малюнок
Олесь Вахній зачепив керівника центру зв’язків з громадськістю ГУ МВС у Києві Володимира Поліщука, коли той саме давав інтерв’ю, і на камери звинуватив його у брехні.


Дивний чоловік з прапором і табличкою "Нації - владу!", який ходить практично на всі масові акції


UPD: 30 червня о 13:00 в приміщенні Української Інформаційної Служби за адресою: м.Київ, вул. Ярославів вал, 9 відбудеться прес – конференція на тему: «Антиукраїнська влада Януковича проти української молоді, української музики та української культури», присвячена зриву фестивалю "Русь" під Васильковом.

30 червня о 17:00 за адресою м. Київ. вул. Володимирська, 15 відбудеться пікетування УМВС в Київській області з протестом проти свавілля міліції та СБУ по забороні Фестивалю Традиції Духу «Русь» та технофестивалю «Техно проти наркотиків».
Tags: акції, бєспрєдєл, відео, мєнти, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 103 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →