Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Міліція зірвала фестиваль "Русь"

(По-русски читать тут)
Сьогодні, як я анонсувала, у Київській області біля Василькова має початися Фестиваль традиції духу "Русь".
Під час його підготовки організатори зіштовхнулися з багатьма проблемами з боку влади, а щойно мені зателефонували, нібито "Беркут" все там очепив і розбирає сцену...
Я туди не їду, але дистанційно намагатимусь стежити за подіями. Не подобається це мені...

UPD (12:05)."Вчора звечора мєнти, пожежники, санепідемстанція під керівництвом підполковника СБУ з головного управління розігнали і не дали провести технофестиваль "Техно проти наркотиків" який мав проходити на тому ж майданчику, що і ФТД "Русь". Це все було зроблено не дивлячись на відповідний дозвіл наданий відповідним органом місцевого самоврядування. Близько 1000 шанувальників техно музики вночі ходили Васильковом і реально проклинали мєнтів. Тим часом правопохоронці пресували організаторів ФТД "Русь" з вимогою не проводити фестиваль. На ранок після Молитви українського націоналіста бійці Організації "Патріот України" оцепили сцену але мєнти зломали її власника і почали демонтаж. Підїхав беркут і довелося покинути місце де мав відбутися фест. У Василькові автобус з музикантами гурту "Широкий лан" та бійцями Організації "Патріот України" був затриманий беркутом і утримувався в райвідділі. Зараз гурт і хлопці повертаються до дому.
Наразі відомо, що ФТД "Русь" розігнано за особистою вказівкою Януковича. На організаторів фестивалю фабрикуються кримінальні справи.
Ігор Мосійчук"

UPD (12:28). "Між бійцями Організації "Патріот України" та беркутом і рядовими мєнтами періодично спалахують сутички. Декого з "Патріотів" затримують. Васильків нагадує вулик в який вдерся ведмідь. До Василькова приїздять прихильники правої музики. Мєнти яких до Василькова зїхалося безліч перевіряють у всієї правої публіки документи.
Ігор Мосійчук"
Tags: бєспрєдєл, концерти, мєнти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 86 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →