Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Народ і Влада: перетягування канату(По-русски читать тут)
Таку акцію - на захист Конституції України - провели 25 червня УНП, КУН і ті, хто до них долучився.
Вони пройшлися ходою від Майдану до Банкової, де біля Адміністрації Президента влаштували театралізоване дійство: перетягування канату між народом і владою.

На це перетягування я спізнилась - була на акції, присвяченій жертвам міліцейських катувань, і тільки встигла пофотографувати пікет у кінці - людей і плакати, на яких були перераховані порушення владою української Конституції. Фотки ж самого дійства надав голова Святошинської організації УНП Віктор Ткаченко, за що я йому дуже вдячна.


Розповідає Володимир Шовкошитний:
"Було перетягування канату: Конституція гарантує - Влада злочинствує.
Конституція гарантує територіальну цілістність - влада здає територію України - Севастополь, Крим - на 25 років у рабство Росії.
Конституція гарантує право на життя - міліція вбиває наших дітей.
Конституція гарантує вільний розвиток української нації, її історичної самосвідомості - Президент не визнає геноциду нашого народу, влада топчеться по історичних цінностях, по героях України.
Конституція гарантує державний статус української мови - влада насаджує нам "чужой язик". Всім відомо - чия мова, того й держава.
Переміг у перетягуванні, звісно, народ. Влада хотіла поховати у труну Конституцію, але народ забрав свою Конституцію і поховав владу у ту символічну труну".Поруч в оточенні міліції стояла група кримських татар, які сподівалися вирішити свої земельні проблеми. Судячи зі змісту їхніх транспарантів, вони відверто загравали з новою владою. Агукнеться ще їм...
Tags: акції, кун, українська народна партія, фото, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 15 comments