Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Свобода" вимагає відставки Могильова

(По-русски читать тут)
На адресу нашого ІА "Поряд з вами" надіслали заяву, яку я вважаю за потрібне розмістити тут, оскільки добре знаю Юрка Ноєвого на псевдо Мстислав Квітень, якого сьогодні "всує" пом’янув наш шановний міністр МВС.

22 червня 2010 року відомий ксенофоб і по сумісництву міністр МВС Могильов під час прес-конференції у Києві заявив про те, що Громадянський марш супроти міліцейського свавілля, що відбудеться 24 червня біля Головного управління МВС, є акцією "скінхедів", а її організатором є "хлопець на прізвисько Квітень". Київська міська організація ВО "Свобода" вважає, що подібна заява спрямована на компрометацію організаторів цього заходу перед громадськістю та засобами масової інформації.

Могильов замість того, щоб перетворити міліцію з корумпованого та репресивного органу в інститут правопорядку, займається банальною дезінформацією, оббріхуванням політичних опонентів та політичним тиском.

Насправді контактний номер організаторів Громадянського маршу 24 червня – це номер телефону члена київського міського комітету Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Юрія Ноєвого, відомого політолога та публіциста, відповідального за зв’язки зі ЗМІ цього заходу. "Мстислав Квітень" - це його поетичний та публіцистичний псевдонім.

Заява Могильова – це тактика продовження політичних репресій, яка почалася відразу після приходу до влади Януковича. Замість того, щоб зрозуміти, що нинішню українофобську політику Януковича не сприймає український народу, останній через свою репресивно-каральну систему нав’язує своїм опонентам кліше "хуліганів", "скінхедів". Не дивно, якщо найближчим часом усіх опозиціонерів запишуть в "українсько-німецьких буржуазних націоналістів" як це було за совєцького окупаційного режиму. Сьогоднішнє МВС Могильова продовжує практику окупаційних НКВС-МГБ-КГБ, які називали українських патріотів "мазепинцями", "петлюрівцями", "бандитами", "бандерівцями" тощо.

>Заява Могильова – не перша провокація міліції проти молодого політика Юрія Ноєвого. 8 квітня 2010 його разом з іншими журналістами та "свободівцями" не законно затримали невідомі особи у цивільному, як виявилося, це – співробітники "Беркуту", на псевдоісторичній та образливій для українців виставці в Українському домі. Як відомо, її організатором був відомий українофоб депутат-регіонал Колісніченко. Звинувачення у причетності до неформальних рухів є продовженням практики МВС часів Незалежності, яка всіх політичних опонентів влади підганяє під образ хуліганів, скінхедів і так далі.

Нагадаємо, що ще попередник Могильова Луценко заніс у список скінхедів усіх лідерів патріотичних організацій, в тому числі і свого "побратима" по антикучмівських акціях Ігоря Мазура "Тополю". Систематично і примусово приводять у міліцію заступника голови Київської "Свободи" Руслана Андрійка через причетність до сумнозвісного списку Луценка. Проте верхом цинізму стало звинувачення молодого науковця та публіциста Юрія Ноєвого у керівництві скінхедів. Пан Могильов хоча б розуміє, що таке скінхеди і чи бачив він у Києві за останні 5 років хоча б одного з них? Без сумніву ця похмільна маячня очільника МВС свідчить про його абсолютну професійну непридатність.

Міністр внутрішніх справ Могильов несе персональну відповідальність за вбивство Ігоря Індила та за впровадження широкомасштабних репресій проти громадян України. Саме з ініціативи цього міністра були перепризначені подібні до свого начальника керівники усіх обласних та районних управлінь внутрішніх справ. Він має негайно піти у відставку.

ВО "Свобода" також наполягає на необхідності взяти під варту на час розслідування начальника Шевченківського райуправління Петра Мирошниченка, його заступника Ігоря Дратея, оперативного чергового Олександра Мельника і дільничного інспектора Сергія Приходька.

Прокуратура Шевченківського району знаходиться на четвертому поверсі райуправління МВС. Попри те, що прокуратура зобов’язана здійснювати нагляд за дотриманням прав громадян та за діяльністю правоохоронних органів – районна прокуратура злочинно нехтувала своїм обов’язком. "Свобода" вимагає відставки прокурора Шевченківського району міста Києва Сергія Нечипоренка.

Якщо у 2-місячний термін справа про вбивство Ігоря Індила працівниками МВС не буде розслідувана і доведена до судового розгляду – ми будемо вимагати відставка Генерального Прокурора України Олександра Медведька за покривання злочинців у погонах, які вбивають громадян України.

Прес-служба ВО "Свобода"

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/015547/
Tags: мєнти, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 62 comments