Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Затримано трьох захисників парку Стуса

Сьогодні під час акції протесту проти незаконної забудови парку ім. Стуса (Проспект Перемоги, 119, неподалік від станції метро «Житомирська»), було затримано трьох свободівців.
Інформація - від очевидця і учасника акції, пана Велеслава. За його словами, місцеві мешканці і активісти знесли частину паркану незаконної забудови і посадили у парку дерева. Все відбулося мирно, без сутичок, але по закінченні акції міліція затримала трьох учасників, в т.ч. Руслана Андрійка, дівчину Настю і ще одну особу, і повезла в УАЗику у напрямку Святошинського РУВС.

UPD (16:55): Телефонував Колодежний Максим, каже зі слів Насті, що їх не затримали, а запросили дати свідчення. Зараз вони у відділку, пишуть пояснення.

UPD (17:03). Знову телефонував Велеслав. Каже, щойно, коли група учасників верталася з акції, ще двох хлопців у футболках ВО "Свобода", які відстали від основного гурту, затримала міліція. Їх посадили в УАЗик з номером 2556 і повезли, вочевидь, у Святошинське РУВС.

UPD (18:50). Подробиці про акцію з прес-релізу "Свободи":
У суботу близько 50 жителів Святошинського району висадили у парку ім. В. Стуса 30 дерев – кленів та вишень. Після цього були проведені громадські слухання. Головою зборів було обрано керівника Святошинської районної організації ВО «Свобода» Прохора Антоненка, секретарем – заступника голови Київської «Свободи» Руслана Андрійка.
Під час слухань громада проголосувала за демонтаж незаконно встановленого паркану, що оточував парк. Рішення відразу ж було виконано – святошинці усунули 200 метрову перешкоду. До активістів охоче долучалися перехожі, яким також набридло, що парк, який належить громаді, рейдери намагаються вкрасти під чергову незаконну забудову.

Після проведення акції правоохоронці затримали 5 свободівців з метою отримання пояснень щодо акції. Зокрема у міліцейському відділку побували Євген Луцков, Руслан Андрійко, Анастасія Бобровська, Олексій Степаненко та Володимир Галуза.
Tags: акції, мєнти, природа, свобода
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 27 comments