Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Андрія Мохника засудили за акцію 27 квітня (фото)


Андрій Мохник і адвокат Олег Бондарчук виходять з кабінета судді

(По-русски читать тут)
Сьогодні Шевченківський районний у м.Києві суд визнав заступника голови ВО "Свобода" Андрія Мохника винним у порушенні правил проведення масових заходів. Його засудили за ч.1 ст. 181-1 КпАП до штрафу 10 неоподатковуваних мінімумів (170 грн).

Ідеться про події 27 квітня, коли після мітингу "Свободи" у парку Шевченка затримали голову Тернопільської "Свободи" Олексія Кайду - за те, що він нібито побив чиюсь машину (!), і кілька тисяч свободівців пройшлися колоною до ГУ МВС і були там, поки О.Кайду не звільнили.
Андрія Мохника звинуватили у тому, що він повів колону не вказаним у заявці маршрутом, хоча у заявці була вказана і Володимирська вулиця, і час акції - до 21:00, а адреса міліцейського главку - якраз Володимирська, 15. Тобто, порушення не було.
Версія звинувачення - що Мохник нібито відмовився підписувати протокол про адмінпорушення. А Мохник на минулому судовому засіданні заявив, що вперше побачив цей протокол у суді, отже, він є фальшивим.
Суддя Ганечко О.М. ухвалила рішення запросити на сьогоднішнє судове засідання свідків-міліціянтів, які складали цей протокол. Їм були надіслані повістки, але вони у суд не з’явилися - один начебто у відпустці, а другий не проживає за цією адресою.
Суддя вирішила, що Мохник не надав достатніх доказів, що не був ознайомлений з протоколом. А які цьому могли бути докази?
ВО "Свобода" оскаржуватиме це рішення суду.

Адвокат Сидір Кізін дає інтерв’ю біля Шевченківського суду
Tags: кізін, мохник, свобода, суд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 19 comments