Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Уточнена інформація по затриманню Мохника

Цього разу абсолютно достовірна - від самого Андрія.

Оскільки суд заборонив "Свободі" акцію о 12:00 на Майдані Незалежності, вирішено було перенести її на Михайлівську площу на 12:30. Але двоє людей - голова Київської міської організації ВО "Свобода" Андрій Мохник і член ВО "Свобода" з Богуслава Микола Мартиненко зробили на Майдані інформаційний пікет, щоб переорієнтовувати людей, котрі про це ще не чули, на Михайлівську площу.

Вони стояли вдвох під державним прапором України, мегафон дістати не встигли. Заявка на інформаційний пікет в КМДА з вхідним номером була.

Одразу ж до них підійшов начальник міліції громадського порядку Пасльон. Пояснення слухати не став, заявив: "Даю вам 5 хвилин, через 5 хвилин тут буде "Беркут". Дійсно, через 5 хвилин з"явилися півтора десятки "беркутів", котрі на очах у журналістів брутально запхали обох чоловіків в автозак.

Андрій Мохник показує "беркутам" зареєстровану заявку на проведення інформаційного пікету

Людину з державним прапором пакують в автозак.
(Обидві фото - Антона Петрова voevoda, взяті з voevoda.livejournal.com/266864.html)


Разом з ними до автозаку хотіли запхати якусь сторонню бабусю (випустили, коли вона сказала: "Я не з ними"), і журналістку "Коммерсанта" Любов Борщевську _maksimka_, котра і повідомила мене про подію.

Мохника і Мартиненка 40 хвилин "катали" в автозаку і 3 години протримали у Шевченківському РУВС. Їм шили статтю 185. ч.1 "Незаконне проведення масових заходів". Весь цей час Андрій давав по телефону інтерв"ю. Він казав: "Що треба для того, щоб потрапити в Україні на 17-му році незалежності за грати? Вийти на центральну площу під державним прапором".

О третій годині активісти патріотичних організацій провели під Шевченківським РУВС пікет під гаслом "Мохника на волю!". Приїхало також багато журналістів, і о 16:00 обох затриманих відпустили.

Андрій Мохник після звільнення з Шевченківського РУВС

P.S. Сполоха і Гуманіста, котрим дали по три доби за 4 листопада, сьогодні теж відпустили. Трагікомічна ситуація: мама Сполоха телефонує Мохнику, щоб дізнатися про долю сина, а Мохник сам сидить в обєзянніку...

P.P.S. Вночі чекайте на звіт з акції і фото.
Tags: акції, бєспрєдєл, комуністи, мохник, мєнти, репресії
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments