Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Лікувальне" голодування під Верховною Радою(По-русски читать тут)
Сьогодні, 10 червня 2010 року, об 11 годині ранку троє представників Самоврядної альтернативи "Наступ" почали голодування під стінами Верховної ради - проти прийняття законопроекту №2450, який обмежує і фактично унеможливлює мирні масові зібрання громадян. Розгляд законопроекту планується 17 червня.

Громадський діяч Олег Ахтирський, молодий політолог Іван Коломієць, який ще навчається у вузі, і письменник та видавець Сергій Пантюк сидять біля огорожі Верховної ради - там, де починається парк. У них є газети і велика пляшка з мінеральною водою.
Першу ніч вони не ночуватимуть біля ВР, бо є певні справи, а всі наступні ночі збираються ночувати там.
Вже були незначні проблеми з міліцією - правоохоронці не дозволили голодуючим встановити намет. "Але ми все одно завтра його встановимо, - каже Сергій Пантюк, - бо дозвіл суду на намет у нас є. Просто сьогодні, оскільки ми принципово робимо все дуже мирно, вирішили не конфліктувати".

Я спитала у Сергія Пантюка, чи розраховують вони протриматися до 17-го. Він відповів, що 17-го нічого не закінчиться, це буде тільки початок, і що їхнє голодування триватиме щонайменше 2 тижні.

У листівках, які лежать біля хлопців, сказано:

"Голодування в лікувальних цілях біля Верховної Кормушки.

В українців відбирають одну з останніх громадянських свобод.
Закон №2450, який вже днями може бути прийнятий Верховною Радою, знищує право суспільства на мирні зібрання.
Цей закон яскраво демонструє, що й без того нездорове суспільство вже хворе серйозно. Його потрібно терміново лікувати вже радикальними методами. Ніхто, крім нас самих, це не зробить. Тому сьогодні, під стінами Верховної Кормушки, Самоврядна Альтернатива Наступ розпочинає безстрокове лікувальне голодування за оздоровлення суспільства.
Ми закликаємо всіх активних громадян приєднатись до нашого лікувального голодування з метою оздоровити себе і суспільство".Tags: акції, верховна рада, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 8 comments