Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

День журналіста і Марш проти цензури (фото)(По-русски читать тут)
У день журналістів обов’язково мали вирубити Інет.
Ні привітати колег, ні пост про вчорашній марш проти цензури зробити.
Оце щойно зараз з’явився, після доби тероризування служби підтримки.

Тому привітаю зараз. Просто привітаю, без побажань. Бо бажаєш іншим зазвичай те, що побажав би собі, а я не певна, що більшості колег це сподобається :)

Я думаю, всі, кому цікаво, про марш проти цензури вже прочитали. Тому – дуже коротко плюс кілька особистих спостережень.
Газета «Українська неправда», датована 6 червня 2014 р., - супер! Вона описує життя України через 4 роки правління Януковича.

«Лидер оппозиции в эмиграции Юлия Тимошенко провела сеанс видеоконференции с депутатами своїх фракций, которые остались в Фастовском райсовете Киевской области, Кировском райсовете Днепропетровска и Черкасском горсовете». Юля не повернулася зі з’їду Європейської народної партії у Брюселі після того, як проти неї порушили карну справу за те, що вона, коли студенткою вночі розвантажувала шини на Дніпропетровському заводі, вкрала комплект покришок від БелАЗа і принесла додому для наступного збуту.

«Секта самоубийц продолжает дискредитировать милицию. Вчера вечером в Шевченковском районном отделе МВД Украины покончил с собой очередной маньяк из печально популярной секты самоубийц».

«Вчера так называемая оппозиция провела очередной митинг. Ничтожная группа протестующих из примерно пяти тысяч человек пыталась собраться, несмотря на решение 25 областных судов о запрещении митинга. Сторонники давно забытых политиков проигнорировали справедливые судебные решения и стали мешать спокойствию наших граждан на военном полигоне в Новых Петровцах, излюбленном месте проведения вакханалий «оппозиции».

Єпископом Київським і Всєя Київської області став Сандей Аделаджа.
У Львові до року Польщі в Україні поставили пам’ятник Дзержинському.
Ахметов голодує у тюрмі, протестуючи проти продажу ФК «Шахтар» прем’єр-міністру Сергію Льовочкіну.

Ющенко отримав 15 років таборів за порушення закону про заборону пропаганди голодомора. Насправді у 1932-33 рр. радянське керівництво пропагувало серед народа здоровий спосіб життя і оздоровче голодування як засіб очищення організму від шлаків.
І т.д. і т.п. Більшість матеріалів підписані псевдонімами, типу «Влас Имущий» і «Михайло Нострадаменко».

Цю газету урочисто передали чиновнику, який вийшов з Кабінету міністрів, міліціонеру, що охороняв Верховну раду, та іншому міліціянту біля Адміністрації Президента.

Біля Адміністрації було кіно! День ВДВ, як сказав мій друг Олексій Ярославцев. Знаєте, коли десантники купаються у фонтанах, все живе від них ховається, а мєнти бояться рипнутись :)
Спочатку мєнти не хотіли пропускати журналістів (а нас зібралося більше сотні, плюс певна кількість громадських активістів) за огорожу на Банковій. Зазвичай, мітингувальники стоять з плакатами за огорожею, а у «святая святих» пускають лише фотокорів з корочками, які їх знімають.
А тут мєнти, пропустивши декількох, збагнули, що корочки у всіх! Їхні обличчя треба було бачити. Врешті-решт вони приймають рішення пропустити людей, але не пропускати плакати (їх було 3: два різновиди «Стоп цензурі» і «Свободу не спинити!»). Журналісти, зокрема Мустафа Найєм і Тетяна Чорновіл, активно сперечаються з ними. Ментам ввічливо дають зрозуміти, що журналістів більше, що битися з ними вони не будуть, тому що більше півсотні камер і фотоапаратів тільки й чекають, щоб мєнт зачепив якогось журналіста – коротше, що сьогодні журналісти у своєму праві і робитимуть, що захочуть :) Так, власне, не формулювалося, але підтекст був цілком ясний.

Врешті-решт і люди, і плакати потрапляють всередину, і починається веселе фотографування навколо таблички «Презизент України». «Цвяхом програми» був молодий чоловік у футболці «Шануй хвою», де символічна ялинка трошки дає по голові символічному чоловічку :)

Влаштували собі колеги маленьке свято, приправлене дрібкою адреналіну. Подивимось, що буде далі.

Збори біля Поштамту:

А в цей час на Хрещатику:


Якесь училище чи технікум зв’язку оголошує набір студентів


Молодіжні боксерські змагання на честь 85-річчя "Динамо"

Журналісти біля Кабміну:
І біля Верховної Ради:

На Банковій:Міліціянт прийняв газету для Президента. Дуже цікаво її тримає :)
Шануй хвою!

Tags: акції, журналістика, фото, янукович
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 19 comments