?

Log in

No account? Create an account
вересень 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Фронт зима

"Міністра на килим!" - акція проти міліцейського свавілля (фото, відео)

Posted on 2010.06.05 at 20:14
Tags: , , , , , ,


(По-русски читать тут)
Вчора, 4 червня біля Міністерства внутрішніх справ кілька громадських організацій провели пікетування проти міліцейського бєспрєдєла, про який за останні дні так багато писали, в тому числі і я.

Учасники, які розмістилися через дорогу від міністерства, тримали плакати: "Ні ментовському бєспрєдєлу!", "Міліція або мусора?", "МВС - приватна міліція", "МВС - мусоропровод влади?", "Правовідчужувальний орган", "Міліція поза законом", "МВС=СС", "Побиття проплачені нашими податками" та інші. Праворуч стояв довгий ланцюжок людей із гаслами проти бєспрєдєлу конкретних правоохоронців у місті Дніпропетровськ.
Хлопці із Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність" принесли гасло: "23 травня 2010 р. у Кіровограді в Ленінському райвідділі міліції дуже сильно побили трьох хлопців, один з яких - неповнолітній. Медичну допомогу кілька днів не надавали".

Кількох хлопців і дівчат загримували під побитих міліцією. Вони були усі в "синцях", "саднах" і слідах на руках від наручників. Сидячи на асфальті, вони гамселили по ньому пластиковими пляшками із монетками всередині, і всі разом скандували: "Ні свавіллю!", "Маємо право збиратись!" і т.д.

Частина хлопців і дівчат на пішоходному переході безперервно по колу переходила дорогу, заважаючи проїзду машин, але не блокуючи їх.
Перед входом до міністерства поклали килимок і викликали на нього Могильова: "Міністра на килим!".

Рядові міліціянти спостерігали за цим із байдужим виоазом обличчя. Старші чини - було помітно - нервувалися.

В кінці хлопці і дівчата вишикувались під міністерством, урочисто залишили там килимок і пообіцяли в разі невиконання їхніх вимог повернутися. Кілька разів проскандували: "Ми повернемось!", і акцію було завершено.

Представники організації "Демократичний альянс" роздавали журналістам невеличкі прес-пакети, до складу яких, зокрема, увійшов перелік "ФАКТИ БРУТАЛЬНИХ ДІЙ СПІВРОБІТНИКІВ СИЛОВИХ СТРУКТУР" за останній період. За останні кілька днів до злочинів, порушень і зловживань правоохооронців, перерахованих у цьому пості, додалися нові факти:

"...10. 2 червня. 50 людей, одягнутих у чорне, та лісоруби з увімкнутими бензопилами напали на захисників дерев у парку імені Горького в місті Харкові. При цьому поруч знаходилися працівники міліції, що спостерігали за силовими незаконними діями невідомих осіб і жодним чином не захищали людей від насильства. Пізніше працівники міліції вибірково затримали 4-х захисників парку. Жодного з нападників затримано не було.
11. 03 червня. Працівники міліції затримали активістів партії «За Україну!», які мали намір провести акцію «Лапша і мильні бульбашки від Януковича» біля Національного палацу «Україна», де президент Янукович виступав з посланням до народу. Працівники «Беркуту» оточили щільним кільцем учасників акції. Співробітники міліції відмовлялися показувати свої посвідчення, повідомляти причину затримання.
12. 04 червня. Кількість незаконно припинених міліцією мирних зборів громадян - ??? Кількість незаконно затриманих міліцією - ???
Кількість побитих - ???
Що далі?"


Після акції я ще встигла у Шевченківський районний суд. Як я вже писала, заступника голови ВО "Свобода" Андрія Мохника звинуватили у тому, що він 27 квітня, коли затримали голову Тернопільської облради Олексія Кайду - за те, що він нібито побив машину (!), повів колону не вказаною у заявці Володимирською вулицею - пікетувати міліцейський главк. Мохнику інкримінували статтю 85 прим.1 Адміністративного кодексу (Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій).

Розгляд справи було перенесено на 16 червня - бо Андрій Мохник заявив, що протокол про порушення, який він нібито відмовився підписати, він на суді побачив уперше. Суд ухвалив запросити свідками представників МВС, які складали протокол, і понятих, які засвідчили нібито відмову Мохника від підпису

Наостанок скажу таку річ: наші співгромадяни, які голосували за Януковича, голосували за нього зовсім не тому, що ненавиділи "помаранчеву чуму", НАТО, Голодомор, українську мову і понад усе хотіли зближення з Росією. Переважну більшість з них дістала п’ятирічна гризня між Ющенком і Тимошенко, і вони хотіли одного: щоб хтось нарешті навів у державі порядок.
Так що можна сміливо казати, що Янукович і в цьому надурив своїх виборців. Бо порядок і міліцейський бєспрєдєл - різні речі.

Килим для міністра


"Ми повернемось!"


Андрій Мохник біля кабінету судді


Comments:


Ігор Славгородський
slavik9192 at 2010-06-05 17:33 (UTC) (Посилання)
Все це здорово, Олена! Респект Вам.
Молю Бога, щоб ви не здалися. Бо ця влада "поважає" тільки силу. В усякому разі постійний тиск призведе до їхніх помилок. Я знаю про що говорю, бо живу в Донецькій області. У місті голова (мер міста) не має стільки влади скільки має УМВС та (особливо!) прокуратура. Весь незаконний, але прибутковий, бізнес под ними.
З прийняттям Закону про судоустрій паде у нас в Донбасі і останній кордон (бо ще є порядні судді, хоч і мало).
Ні в якому разі не дайте їм поширити "донецький досвід" на всю Украйну.
kirill_koval
kirill_koval at 2010-06-05 18:13 (UTC) (Посилання)
пробач, забув про твій День Народження!!! вітаємо!
kirill_koval
kirill_koval at 2010-06-05 17:36 (UTC) (Посилання)

п’ятирічна гризня між Ющенко і Тимошенко

скажу більше... богато хто зрвсі не голосував бо достало. у першому турі я голосував за Ющенко, але не як підримка, а скоріше як дань "майдану", а до другого мені зовсім не мало діло((
w_wolchara at 2010-06-05 17:49 (UTC) (Посилання)

На одном плакате МВС=CC, на другом - МВД НЕ СС...

Ну вот и пойми этих идиотов...
(Deleted comment)
(Deleted comment)
tor668
tor668 at 2010-06-05 18:20 (UTC) (Посилання)
Супер, особенно порадовали фейсы озабоченых с просветами под глазами, жаль что это только грим :-)
tor668
tor668 at 2010-06-05 18:28 (UTC) (Посилання)
Особенно радует уровень интелекта участников, в плакате из одной абревиатуры и двух слов умудриться сделать ошибку? Вот уж воистину подобные акции стоит проводить дабы дурь каждого была видна.
Осин Андрей Дмитриевич
bolshoy63 at 2010-06-05 18:46 (UTC) (Посилання)
Оленушко, спасибо за репортаж. Как мужчине. тяжело смотреть на избитых женщин (пусть даже и под гримом). Поймите меня правильно - , как национал-социалист, против насилия над слабыми, особенно над женщинами. Тяжело на все это смотреть, как на Украине, так и в России. Насильников - под суд!!! Линча ИМХО.
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
(Deleted comment)
myrko
myrko at 2010-06-05 19:40 (UTC) (Посилання)
мене от цікавить чому товариш Мохник припер Свободу на акцію під РВ, куди просили приходити без симовліки?
Можна просто – «Мессір...» :)
alek_ya at 2010-06-05 20:25 (UTC) (Посилання)
что такое РВ?
(Deleted comment)
(Анонімно) at 2010-06-06 08:21 (UTC) (Посилання)

Примітиве, ти не лише картинки роздивляйся,

ти ще й повідомлення читай:

"Після акції я ще встигла у Шевченківський районний суд. Як я вже писала, заступника голови ВО "Свобода" Андрія Мохника звинуватили у тому, що він 27 квітня, коли затримали голову Тернопільської облради Олексія Кайду - за те, що він нібито побив машину (!), повів колону не вказаною у заявці Володимирською вулицею - пікетувати міліцейський главк. Мохнику інкримінували статтю 85 прим.1 Адміністративного кодексу (Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій)".
(Анонімно) at 2010-06-05 21:16 (UTC) (Посилання)

які голосували за Януковича, голосували за нього зовсі

Повірте ,Олено саме тому)...Сам голосував ,сам знаю...а ви не голосували,а даєте судження)
(Анонімно) at 2010-06-06 15:51 (UTC) (Посилання)
Видели, Олена, как провинциальные либерасты начали на вас нападать? Приписывать несвойственные вам эмоции, намерения, мотивы и т.д. Начали обмазывать калом с ног до головы, да еще советы давать. Само очкастое, близорукое, хрена своего не видит даже прищурившись, но советливое. У них такие как вы, почему-то вызывают болльше ненависти, чем фашисты с коммунистами и януковичами с витренками. К чему бы это?
"право-радикальна журналістка Олена Білозерська, яка ще торік смакувала видом розтрощених меблів книгарні «Є», сьогодні повчає інших"
http://zaxid.net/blogentry/67251/
Осин Андрей Дмитриевич
bolshoy63 at 2010-06-07 22:18 (UTC) (Посилання)
 Олено, сорри за оффтоп. Еще немного картинок в тему:
    
Я поддерживаю независимость украинского народа. Но прошу и не забывать...
Как я был бы рад, если бы Вы мне на могилу цветы принесли...

Edited at 2010-06-07 22:20 (UTC)
(Deleted comment)
aivev at 2010-06-06 16:19 (UTC) (Посилання)
побитых милицией что то не видно, спрашивается где они....зато разговоров хренова туча, сами себя молюют даже за неимением реально битых, лишь бы создать повод информационный, подобные акции с разрисованными свидомыми смахивают на провокации, схожими с недавней провокацией арабов турок против израиля, так и просят, ну побейте нас.......
(Deleted comment)
Previous Entry  Next Entry