Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Новини про хлопців, побитих у Кіровограді міліцією

(По-русски читать тут)
Передісторія: 23 травня у Кіровограді на дискотеці відбулася бійка між трьома хлопцями (імена: Денис Маленко, Сергій Іванченко (неповнолітній), Андрій Бондар), і співробітниками УБОЗ, які, як стверджують батьки Маленка, були п’яні і спровокували бійку. Після чого хлопців з дому забрали в міліцію і у відділку, закутих у наручники, жорстоко побили. Побиття бачили у вікно матері двох хлопців. Після чого їм більше тижня в ІТТ не надавали медичної допомоги.

Сьогодні о 16:00 суд розгляне питання про запобіжний захід для хлопців.

Ось що телефоном розповів мені сьогодні В’ячеслав МАЛЕНКО, батько Дениса (його тел.: 050-988-89-61)

"Начальник судмедекспертизи 26 травня (через два дні після побиття) обстежив Маленка, Іванченка і Бондаря і на всіх трьох написав направлення в обласну лікарню на рентген і до хірурга.
Протягом 5 діб його розпорядження не виконувалось. Ми звернулися в усі прокуратури м.Кіровограда із заявами про те, що не виконується розпорядження судмедексперта. У цьому винен слідчий Гінцар Віталій Вікторович.
Після того, як ми звернулись до прокуратури, допомога була надана лише кому 30-го, кому 31-го травня. Хлопців обстежили в лікарні, були зафіксовані (хоча вже пройшло більше тижня) садна, синці, гематоми.
Ми зможемо отримати документи судмедекспертизи через адвоката лише 4 числа. Тому зараз надаємо довідку від лікаря районної лікарні, де обстежували Маленка Дениса.


Постраждалі міліціонери, - продовжує батько, - псевдопостраждалі. Один з них, Аулін Сергій Сергійович, взагалі не звертався до лікарні, де нібито лежить, другий, Подкладенко Віталій, який нібито лежить в реанімації, сьогодні, 2.06, виписаний з лікарні з легким струсом мозку. Але і це ще треба перевірити".

P.S. Сьогодні Олексій Ярославцев від нашого інформаційного агенства "Поряд з вами" зробив запит в Управління внутрішніх справ Кіровоградської області і в прокуратуру щодо подій відносно побиття затриманих. Чекаємо на відповідь.

P.P.S. Щоб мене не звинувачували в упередженості - готова висвітлити і точку зору протилежної сторони - звісно, не анонімно.
Tags: бєспрєдєл, кіровоград, мєнти, студенти
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 12 comments

Recent Posts from This Journal