Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Аморальні авторитети України" (фото, відео)(По-русски читать тут)
Вчора, 29 травня 2010 р., сайт "Конфлікти і закони" провів на Подолі біля пам’ятника Сагайдачному акцію "Аморальні авторитети України". У портрети цих анти-авторитетів бажаючі із задоволенням кидали дротики. Переважали серед них, звісно, діти.

"Аморальних авторитетів" визначили за допомогою опитування, проведеного сайтом. Координатор "Конфліктів і законів" Оксана Котомкіна зачитала їхні імена і найцікавішу аргументацію людей - чому вони вважають цих осіб аморальними.
Кияни залюбки заповнювали анонімні анкети, кого і чому вони вважають аморальними, а кого - моральними авторитетами.

"Найбільше опитуваних, - зачитала пані Оксана, - поставили на перше місце серед аморальних Ющенка, Януковича, Черновецького, Табачника і Тимошенко".

Аргументація була різною. Ющенко - "так, як він надурив своїх громадян, більше ніхто не зміг". Ще Ющенко був у опитаних "пафосною лялькою" і "людиною, що зрадила Україну та Українців".

Янукович - бо "соромно мати такого президента, який своїм життєвим прикладом надихає молодь на погані вчинки - мовляв, можеш поводитись як завгодно і станеш Президентом". Ще тому, що він повинен бути авторитетом держави, а не авторитетом "по фєнє", що не дотримав передвиборчих обіцянок, в т.ч. щодо оподаткування, що дозволяє рейдерство, що призначив Табачника, і т.д.

Тимошенко - бо "бреше людям", "не дотримує слова", "хоче догодити і нашим і вашим".

Черновецький - бо "навмисно виставляє себе блазнем, а сам використовує свою посаду для крадійства грошей з міського бюджету".

Табачник - "лакей влади, який всіма часточками душі зневажає народ України та докладає всіх зусиль для знищення її мови, спотворення історії та виховання неповаги до України та її жителів".

Кравчук - "бреше людям і самому собі".

Азаров - "людський шкуродер", "знищувач малого і середнього бізнесу"

Ігор Марков - "причетний до вбивства Максима Чайки".

Ганна Герман - "цинічно зневажає всіх, із ким спілкується", а ще "у неї хліб по 70 грн."

Юрій Луценко - "при ньому міліція била учасників акцій по захисту довкілля, а він обіцяв розібратись і нічого не зробив".

Начальник центру зв’язків з громадськістю ГУ МВС у м. Києві Микола Поліщук - за коментарі в бік журналістів.

Далі йшли Вадим Колесніченко, Ігор Коломойський, Валід Арфуш, банкір Горбаль, екс-голова парламенту Криму Супрунюк, Петро Симоненко, як не дивно - Драч та Яворівський, Андрій Клюєв, Сергій Ківалов, Ярослав Сухий, Олесь Бузина, Нестор Шуфрич, Олександр Мороз, Василь Цушко, Володимир Литвин, Леонід Кучма, Наталя Вітренко, Лозінський та інші.

Аморальних авторитетів люди запропонували нагородити 30 срібняками.

МОРАЛЬНІ АВТОРИТЕТИ, названі людьми, - Ліна Костенко, Євген Сверстюк, Патріарх Філарет, Левко Лук’яненко, Любомир Гузар, письменниця Оксана Пахльовська, співак і музикант Святослав Вакарчук, історик Роман Коваль, актор Богдан Бенюк, журналіст і депутат Андрій Шевченко, бандурист Роман Гриньків, журналіст Олена Білозерська, письменник Юрій Андрухович і брати Капранови, брати Клички, журналіст Ігор Мірошниченко, письменник Василь Шкляр, музикант і співак Олександр Положинський та інші.

"Другий етап акції, - сказано у прес-релізі, - передбачає надсилання обраним аморальним авторитетам листів з висловлюваннями українців і проханням викласти свою думку з приводу того, що вони думають про коментарі громадян, а також вкладено анкети з проханням їх заповнити. Третій етап акції – наприкінці вересня проведення прес-конференції, на якій буде озвучено, хто і яку відповідь з тих, кому надсилались листи, дав на офіційні запити редакції, а також доведено до відома українців, які моральні критерії обирають українські діти".

Сама акція пройшла весело і динамічно, незважаючи на те, що пані Оксана помітно нервувалася :). Велика кількість людей, що прийшли з Андріївського узвозу, де на честь Дня Києва робилося щось неймовірне, звертали на неї увагу і долучалися. Єдине, що шкодило - концерт зі сцени неподалік. Час від часу було погано чути і закладало вуха.
До речі, на початку акцію планували провести на Хрещатику біля мерії. Не дозволили. І я навіть здогадуюсь, чому :)

Важкий вибір


Вибір зроблено!А все-таки, вважаю, не можна довіряти людям вирішувати такі речі...

Tags: акції, відео, луценко, тимошенко, фото, черновецький, ющенко, янукович
Subscribe

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 71 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…