Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Трохи анонсів на суботу

Попросили мене пропіарити такі події. Обидві - у суботу 29-го, початок о 16:00. Отже:


29 травня 2010 року о 16:00 в приміщенні Культурно-мистецького центру НаУКМА (адреса м. Київ вул. Іллінська 9) розпочнеться Фестиваль Української Сучасної Патріотичної Пісні імені Костя Єрофеєва.

До участі запрошені:

* рок-гурти: "Рутенія", "Мандри", "Мертвий півень", "Самі свої", "Ворождень", "Тінь Сонця", "Артіш", "За вікном", "Оркестр Янки Козир".
* автори-виконавці: Олександр Веремчук, Сергій Шишкін, Олександр Ігнатуша, Кока Черкаський, Неля Франчук, Володимир Самайда, Ігор Білий, Олег Король, Кирило Булкін, Віктор Нестерчук
* кобзарі: Едуард Драч, Тарас Силенко
* поети та письменники: Олег Короташ, Брати Капранови, Оксана Яблонська

Ведучі: Лірник Сашко, Кирило Булкін та Сергій Пантюк
За сприяння Самоврядної Альтернативи НАСТУП

******************************************
Online журнал «Конфлікти і закони», ГО «Співтовариство підприємців, правників та журналістів», Міжнародний центр розвитку громадянського суспільства «Ініціативи нації» та ГО «Громадська рада України» 29 травня 2010 року з 16 до 18 години у м. Києві на Подолі біля пам’ятнику Сагайдачного проведуть перший етап акції по висвітленню аморальних авторитетів сучасної України.
Під час акції будуть оголошені імена аморальних авторитетів, яких визнали люди, що брали участь в опитуванні, що проводиться online журналом «Конфлікти і закони», а також процитовано найкращі висловлювання, чому люди обрали цих осіб аморальними авторитетами. Також під час акції кожен бажаючий зможе кинути дротик у портрет тієї чи іншої аморальної особи.
На завершення акції в небо будуть випущені кульки з портретами найаморальніших осіб, на яких буде написано «Аморальні авторитети».

Під час акції киянам, гостям столиці та дітям буде запропоновано заповнити анкети. Другий етап акції передбачає надсилання обраним аморальним авторитетам листів з висловлюваннями українців і проханням викласти свою думку з приводу того, що вони думають про коментарі громадян, а також вкладено анкети з проханням їх заповнити. Третій етап акції – наприкінці вересня проведення прес-конференції, на якій буде озвучено, хто і яку відповідь з тих, кому надсилались листи, дав на офіційні запити редакції, а також доведено до відома українців, які моральні критерії обирають українські діти.

Контактна особа Оксана Котомкіна тел.0681271185
Tags: акції, концерти
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 15 comments