Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

День перепоховання Шевченка - вшанування у Києві (фото)(По-русски читать тут)
Була сьогодні у парку Шевченка з одинадцятої з чимось до дванадцятої. Так мало людей біля Тараса, як сьогодні, я взагалі не пам’ятаю - вочевидь, більшість поїхала до Канева. Бачила прапори "Нашої України", в т.ч. кілька з написом "Ющенко - мій Президент!", УНП, "Свободи", Української партії і "Просвіти". З’явилися і РУХівці, але дуже швидко після промови Тарасюка згорнули прапори і пішли.

Декламували вірші Шевченка, співали пісні на його вірші.
На політиці намагались не акцентувати, але і Борис Тарасюк, і Михайло Ратушний говорили про складні часи і необхідність об’єднання. Юрко Ноєвий від "Свободи" казав, що у Шевченка був вибір - бути громадянином імперії чи бути українцем, і що боротися за Україну зараз доведеться різними методами - "як політичними, так і неполітичними".
Співали хор "Просвіта" і хор "Гомін".
Було сумно. З ким об’єднуватись, якщо людям нічого не треба? Оця фотка, що нагорі, цілком добре ілюструє те, що у нас відбувається: чоловік відійшов на перекур і поклав прапор своєї партії на землю. Державних кольорів, до речі, прапор. Покуривши, він підняв його і повернувся на мітинг. Фотка не "папараційна" - чоловік прекрасно бачив, що я його фотографую, і не мав нічого проти: вочевидь, навіть не усвідомлював, що робить...Виступає Михайло Ратушний


Борис ТарасюкНаталя Осьмак


Юрко Ноєвий


Співає хор "Просвіта"


Спілкування


Незмінний керівник хору "Гомін" Леопольд ЯщенкоTags: акції, рух, свобода, українська народна партія, шевченко
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 43 comments

Recent Posts from This Journal