?

Log in

No account? Create an account
листопад 2019   01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Фронт зима

Двом затриманим на акції 4 листопада дали по 3 доби

Posted on 2007.11.05 at 17:08
Tags: , , , , , , ,
Ну, привіт. Я щойно з суду. Ось вам останні новини.

Сполоху і Гуманісту (обоє - "Патріот України") дали по 3 доби.
Судили їх 3 хвилини, не допустили ні адвокатів, ні ЗМІ, ні близьких. Останнім морочили голови, не кажучи, в якому залі буде засідання суду, ганяли з поверха на поверх, постійно брехали.
Вирок винесла заступник голови Шевченківського районного у м.Києві суду Ірина Валентинівна Саприкіна. Своє рішення, наскільки мені відомо, вона нічим не аргументувала
.


Автозак із нашими хлопцями заїздить у внутрішній дворик Шевченківського райсуду

Подробиці.
Хлопців дуже довго тримали в автозаку, сподіваючись, що преса піде (крім мене, були журналісти з "України Молодої" і, як не дивно, сайту "Новый Регион". Фотографи, серед них і я, вилізли на паркан внутрішнього дворику, щоб зняти, як хлопців заводитимуть до суду.

Якийсь мудак, що назвався суддею Шевченківського суду, наказав мєнтам мене звідти зняти. Мєнти були порівняно чемні, я вирішила не заїдатися і злізла.
 
Коли мене зігнали з паркану, пробувала знімати крізь шпаринку. Легше верблюду пролізти у вушко голки, а журналісту - крізь шпаринку в паркані, ніж українцю добитися справедливості в нашому суді

Зрештою, ми знайшли кращу точку зйомки - у шпаринку воріт з іншого боку. Журналіст "Нового Региона" Андрей Лубенский зробив унікальне фото - як троє фотографів знімають крізь одну шпаринку.

Зверху - я


Хлопців заводять до суду. Сполох - бадьорий, посміхається

Коли їх завели, ми бігали по поверхах, намагаючись дізнатися, де буде суд, і випадково, від привезених разом з ними незнайомих хлопців довідалися, що наших вже давно відвезли назад на Герцена - в той час, коли нам брехали, що суду ще не було.

До кабінету судді Саприкіної нас не пропустили ці мєнти. Нєобичайной красоти.
Зверніть увагу на порожній файлик на кабінеті судді. Аркуш зі списком справ, які розглядатимуться, вийнято.

Дехто з наших лишився там - писати заяву, щоб спробувати отримати на руки копію рішення суду.

Що таке наше правосуддя - знаємо давно.
Поки не навчимося самі стояти за себе - нічого не буде.

Як саме?
По-перше, нас повинно бути не 30, а хоча б 300. Тоді навряд чи б пакували.

По-друге, ще зараз не пізно зробити якусь стьобну акцію на ЗМІ, що привернути їхню увагу до бєспрєделу. Хороші справи таємно не робляться, мєнти і гебйо більше за все бояться розголосу, публічності.
Тому не слід писати, що нас скривдила "влада" чи "Ющенко", а всіляко поширювати конкретні прізвища і посади. Ось цієї судді Саприкіної, наприклад.
Хтось знає прізвище і посаду головного на акції мєнта, що викликав "Беркут"? (Він є на моїх фото). Пишіть мені і один одному,  розмістимо, де зможемо. ЖЖ - це тільки початок.
Коли влада переміниться, не відкрутяться. Хай і вони нас трошки бояться.

UPD:
_yoko_пише, що прізвище мєнта - Оніщенко.

UPD-2: Панове! Я знайшла журналіста, котрий об'єктивно написав про події в суді. Ви не повірите, де.
На сайті "Новый регион".
Це той самий Андрій Лубенський, що зробив фотку, як ми знімаємо у шпаринку.
Звичайно, не вірите? А ось почитайте:
http://www.nr2.ru/148364.html

Comments:


В своїй хаті...
alex_glbr at 2007-11-05 16:02 (UTC) (Посилання)
Мені здається що все те паскудство, включаючи і "крєсний ход" і завдання ментам проштовхувалося високо з нардепівської промосковської гори. Давалися завдання і начальнику ментівському, і судді з більш високих кабінетів. Чи то за гроші, чи то через "гачок". Наприклад, Болдирєв з регіонів, міг таке проштовхувати (так як, наприклад, ту "церквушку" в наметі перед ВР опікує). В нього досить важелів, владних і фінансових. Але і нардепам давалася команда, яку вони виконували. Тільки вже з Москви, щоб все було організовано так, щоб "марш" (або "ерзац-марш") обов'язково відбувся в Києві. Їх найбільше саме це місто цікавить, адже деморалізувавши Київ, можна одним ударом відключити Центральну Україну.
Я так думаю, що з кожною такою акцією людей з нашого боку буде все більше, але разом з цим їхній опір (через продажних, через чужинців, через насадження штучного хаосу і сум'яття в умах, через створення організацій-фантомів зі схожими назвами як, наприклад "вєрноє казацтво Хмєльніцкаго") буде лише посилюватися, адже із зростанням націнального почуття українців (яке дехто намагається замінити на "регіональне")вони одразу ж почнуть відчувати пряму небезпеку втрати геополітичного контролю над територією і військовому розумінні. Тому головні події, на мою думку, попереду, і, як то не прикро, навряд чи вони обійдуться адміністративними стагненнями та спокійним плином. Всі бутафорські закони та формальний статус держави, навряд чи будуть відігравати справжню роль.
Слава Україні! Слава Героям!

Ти маєш на узаві публічний стьоб з опудалами ментів, наприклад, щоб звернути увагу ЗМІ?
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2007-11-05 17:11 (UTC) (Посилання)
Підписуюсь під кожним твоїм словом.

"з кожною такою акцією людей з нашого боку буде все більше"
Хочеться вірити. Але мене насторожив той факт, що на вчорашній акції я не побачила декого, кому минулого року в цей день дали по 3 доби...

Взагалі, по цій акції навіть з фотографій видно, що перед чиновниками було поставлене завдання провести її за будь-яку ціну. Звідси й бабушки, і маскування імперського маршу під хресну ходу, і безпідставне жорстке "пакування". Газорублів на акцію виділили багато - треба ж і мєнтів купити, і суддів.
Типовий почерк чиновника - грошей багато, а мізків та ініціативи мало.

Щодо опудал - тут треба збиратися разом і думати. Щоб було гостро, креативно і щоб було нове слово, інакше ЗМІ не клюнуть. Тут треба в Корчинського вчитись. Приклад його останнього креативу - проти судді Волика виступали - дівчина, перевдягнена у Феміду (зав"язані очі, терези у руці) з табличкою на грудях: "Мене згвалтував суддя Волік". Ми, певна, могли б ще краще.
В своїй хаті...
alex_glbr at 2007-11-05 18:17 (UTC) (Посилання)
Хреста з написом на поперечині (чи на місці таблички) "власність депутата" змайструвати, чи що, (як на тому наметі), чи наліпок якихось. Але це щось зарозуміле. Треба метикувати.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2007-11-05 18:34 (UTC) (Посилання)
Треба метикувати.
На хресті нічого писати не можна, бо відразу звинуватять у святотатстві. І "депутат" - задрібна фігура, він хіба що посередник, а гроші - то газорублі з Росії.
Думаю, треба зібратися всім разом і влаштувати мозковий штурм. Хто не зможе бути - підкидатиме ідеї через Інет :)
В своїй хаті...
alex_glbr at 2007-11-06 06:54 (UTC) (Посилання)
А хіба дві таблички поруч "храм..." і "власність..." то не святотатство, як біля ВР? З нашого боку це бцде просто ілюстрація їхнього святотатства, но то таке. Але якусь виставу все одно треба вигадати. Щоб просто, незарозуміло й наочно.
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2007-11-06 14:41 (UTC) (Посилання)
Є одна ще дуже сира ідейка. Скоро видам в ефір ;)
dzvina
dzvina at 2007-11-05 20:52 (UTC) (Посилання)
Оніщенко – капітан міліції.
А суддя Ірина Саприкіна давно відзначається нелюбов”ю до всього українського. Зокрема, у 2004 році, вона винесла рішення про закриття газети "Сільські вісті" за позовом Єврейського антифашистського комітету.
Виправдала газету „Зеркало недели” після того, як на неї подали в суд за образу честі і гідності українців, а саме за вислови, типу:
«... украинская народная мудрость: «Счастье — это не когда тебе хорошо, а когда другому плохо»; украинский «народ голосует желудком»; «Украина-то от слова украсть» та ін..
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2007-11-05 21:35 (UTC) (Посилання)
Дякую за інфу.
Нічого, влада переміниться. Куплених мєнтів заарештують, а куплених суддів судитимуть.

А ми найближчим часом всі разом обміркуємо, що робити після цієї конкретної ситуації.
(Анонімно) at 2007-11-06 19:54 (UTC) (Посилання)

Подяка!

Олено, дякую тобі за інформативіність та об'єктивність викладеного! Останнім часом частенько заходжу до тебе в ЖЖ і завжди знаходжу те, що шукаю.("фотокор ПУ", якщо пам'ятаєш) ;))
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska at 2007-11-06 23:55 (UTC) (Посилання)

Re: Подяка!

Спасибі, дуже приємно це чути!
Звичайно, я тебе пам"ятаю ;)
Previous Entry  Next Entry