Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

"Свобода" проти Мєдвєдєва і Януковича (фото, відео)(По-русски читать тут)
Сьогодні з 12 до 12:45 на Софійській площі у Києві ВО "Свобода" провела акцію проти приїзду в Україну президента РФ Дмітрія Мєдвєдєва, проти угод у галузі енергетики, які президенти мають підписати, проти заборони опозиції проводити акції незгоди і взагалі - проти політики Януковича, яка зраджує державні інтереси України.

Чому політика Януковича зраджує державні інтереси, я вам поясню по-простому: припустимо, ви були власником квартири, але продали її сусіду і продовжуєте у ній жити, орендуючи її у нового власника. На отримані від продажу гроші ви деякий час живете дуже добре, відчуваєте економічний підйом і т.д. Зрозуміла аналогія?

"...Мова йтиме про реанімацію ідеї об”єднання Росії, України та Білорусі, яка витала в політикумі наприкінці 1990-х років", – сказано у прес-релізі близької до "Свободи" ГО "Люстрація", яка закликає українських патріотів до громадянської і громадської мобілізації.

Учасники акції тримали гасла: "Ганьба українофобській політиці Януковича!", "Москаль! На Україну зуби не скаль!", "Зек – маріонетка кремлівських карликів!", "Бандера прийде – порядок наведе!", "Москва delenda est!" (що це означає - погугліть :) та інші, скандували "Слава Україні! Героям Слава!", "Слава Нації! Смерть ворогам!", "Геть московських холуїв!" тощо.

Виступали заступники голови КМО ВО "Свобода" Андрій Іллєнко і Руслан Андрійко, Святослав Ханенко від Київської обласної "Свободи", голова ГО "Люстрація" Олег Осуховський і представник студенства Сашко Аронець, який розвів народ на кричалку "Побачиш Табачника – дай йому підсрачника!" :).

Учасники акції закликали всіх патріотів долучитися до акцій протесту проти зради інтересів України.

ВИМОГИ ВО "СВОБОДА":

- визнати факт окупації України більшовицькою Росією у 1918-21 рр., наслідком чого вчинено безпрецедентний геноцид українців.
- офіційного визнання, вибачення та компенсації від Москви за геноцид українців. Добитися від Росії повернення заощаджень громадян України (83 млрд.крб. станом на 1991р). Наполягати на передачі Україні належної їй частки Алмазного фонду, золотих та валютних запасів, закордонного майна колишнього СРСР.
- Виплатити компенсації репресованим українцям та їхнім нащадкам у розмірах, відповідних до їхніх страждань.
- Надати українцям Кубані, Холмщини, Надсяння, Підляшшя, Лемківщини, що насильно виселені з рідних земель, статус депортованих з усіма соціальними ґарантіями.
- повернути в Україну національні, культурні, історичні та інші цінності, вивезені за кордон в період московської окупації.
- Делімітувати (встановити договором) та демаркувати (позначити на місцевості пограничними знаками) державні кордони України, у тому числі – морські. В разі подальшого зволікання Росії – встановити державні кордони в односторонньому порядку (за прикладом Естонії). Забезпечити належну прикордонну охорону.
- Запровадити візовий режим з Росією
- Очистити владу та силові структури від агентури Москви; знешкодити фінансовані Росією підривні організації; забезпечити виведення російських військових баз з української території;
- Створити Українські контрольно-пропускні пункти на всіх об’єктах, орендованих до 2017 року Чорноморським флотом Російської Федерації. Запровадити суворий контроль за пересуваннями іноземних військовослужбовців територією України.
- Забезпечити невідкладне примусове виконання всіх рішень українських судів щодо вилучення українського майна із незаконного користування ЧФРФ.
- Запровадити постійне безперешкодне фахове інспектування військових об’єктів ЧФРФ на території України щодо відповідності їхнього функціонування до Законів України та підписаних міжнародних угод. Вимагати від РФ детального звіту про перебування на території України (включно з територіальними водами та континентальним шельфом) зброї та боєзапасу.


Акція пройшла мирно, без ексцесів. Свободівці висловили жаль, що виявилися єдиною політичною силою, що зібралася на "антимєдвєдєвський" мітинг цього дня. У кінці учасників спеціально попередили, щоб не розгортали прапори за межами Софійської площі – на це є заборона суду.

До речі: один з хлопців розповів мені, як добирався до Києва з невеликого міста на Рівненщині. Дві рейсові маршрутки зупиняли міліцейські машини з прожекторами і перевіряли у всіх документи.
А ще, кажуть, весь Хрещатик сьогодні завішали триколорами. Ввечері піду перевірю. От цікаво мені, коли президенти інших країн приїздять, їхніми прапорами теж завішують центр міста?


Tags: акції, відео, мєдвєдєв, рф, свобода, фото, янукович, іллєнко
Subscribe

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 110 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →

 • Дещо про замаскованих

  У лихої пам'яті 90-і відкривалися і лускалися як мильні бульбашки сила-силенна шахрайських фірм і фірмочок, які від початку були призначені для…

 • Післясмак виборів

  Дуже цікаві речі спали мені зараз на думку, поспішаю з вами поділитися. Перше. Не можу нічим це довести, але вибори, що відбулися, справляють на…

 • Вчорашній нічний телемарафон на TVi, за моєї участі

  Марафон "Рада. Перезавантаження. Версія 2014": Юрій Сиротюк, Володимир Діденко, Олег Свірко, Олена Білозерська, Єгор Соболєв, Зорян Шкіряк й…