Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Тиск на націоналістів триває - пішли виклики в міліцію

Членам українських правих партій та організацій приходять повістки в міліцію. Оскільки кримінальні справи, з приводу яких їх викликають, мають суто політичний підтекст (невелика сутичка з міліцією 27 квітня під ВР - явище звичайне для усіх демократичних європейських країн), можна сміливо казати, що йдеться про тиск на націоналістів.

Так, 29 квітня 2010 року, на допит у карний розшук МВС було викликано заступника голови ВО "Свобода" Андрія МОХНИКА. Підставою для виклику стало те, що 27 квітня Андрій Мохник був одним із організаторів мирної акції протесту проти ратифікації зрадницької угоди Януковича щодо продовження терміну перебування на території України Чорноморського флоту РФ.
Також 29 квітня телефоном на допит намагалися викликати заступника голови КМО ВО "Свобода" Андрія ІЛЛЄНКА. Але "свободівці" заявили, що йтимуть на допити лише після отримання ними офіційних письмових повісток, а не телефонних дзвінків.


Того ж 29 квітня 2010 року члена Політради ВО "Свобода", мовознавця Ірину ФАРІОН було викликано в Управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України у Львівській області з метою дати пояснення щодо так званих подій у львівському дитсадку №67.

30 квітня повістки на допит отримали лідери київського осередку "Патріоту України" Сергій БЕВЗ і Володимир ШПАРА.

Ось скани повісток і прес-реліз організації:


"Система розпочала репресії проти Організації.

30 квітня представникові Київського осередку Організації "Патріот України" було вручено повістки на ім`я Голови осередку Бевза Сергія Васильовича та його заступника Шпари Володимира Миколайовича, в яких їх викликають 02.05.2010 р. на 10-00 до Слідчого управління ГУМВС України в м. Києві в рамках кримінальної справи №06-11895. Ця кримінальна справа порушена системою за "фактом", нібито, побиття працівників МВС під час подій 27 квітня 2010 під стінами Верховної (з)Ради України. Як відомо, в цей день в час акту національної зради тисячі українців намагались завадити ратифікації угоди про продовження терміну перебування ЧФ РФ у Севастополі (читай - угоди про здачі Криму).

Як бачимо, система розпочинає масштабні репресії стосовно українців, готових захищати державність та національні інтереси. Патріотів України намагаються залякати, щоб придушити спротив зрадницькій політиці кліки януковичів-азарових, які діють на користь кремлівських карликів. Сьогодні в місті Сочі вони вчергове взяли участь в антинародних домовленостях під час засідання "україно"-російської міжурядової комісії, що передбачають здачу НАК "Нафтогаз України" в управління Газпрому, здачі авіабудівної галузі та української атомної енергетики.
Продажний промосковський режим боїться всенародного повстання і саме тому переслідує українських патріотів. Але незважаючи на будь-який тиск системи, Організація буде протидіяти зрадникам всіма доступними методами.

Вогонь з Холодного Яру ще жевріє і незабаром розгориться нестримним полум`ям Соціальної і Національної Революції!
Разом переможемо!
Слава Україні!"
Tags: мохник, мєнти, патріот україни, репресії, свобода, іллєнко
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 97 comments