Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

Підготовка до вівторка? (фото, відео)Сьогодні зранку, поки "регіонали" сиділи забарикадовані у сесійній залі, біля Верховної ради зібралися аж три мітинги.
По периметру ВР оточили сині намети і байдужі аполітичні люди у символіці ПР навколо них. Прапори тримали регіонівські і державні. Багато було студентів, бачила навіть явних школярів.
Далі, ближче до Маріїнського парку, своїх прихильників зібрала Юлія Тимошенко. Тут були прапори всіх кольорів веселки. Крім державних і бютівських, побачила прапори Руху, Української партії, "За Україну", МНК тощо.Скільки було людей на Юлиному мітингу, я не знаю, бо була не від самого початку, але коли прийшла, їх було мало - десь, мабуть, біля тисячі. На трибуні біля Юлі стояли люди з її оточення: Томенко, Шкиль, Луценко, Соболєв, Гриценко, Ляшко, Кармазин, Тарасюк, ще хтось...

Тимошенко заявила, що влада Януковича віддала частину української території і має бути скинута. Закликала всіх у вівторок під Верховну Раду. Ой, недарма Ющенко на прес-конференції казав про "попів гапонів"! Може, Юля хоче спровокувати масові заворушення і повести натовп під міліцейські кийки? Дати бій, не очікуючи закінчення каденції Януковича?
Хоча, скоріше, вона просто хоче відмітитись "непримиренним борцем", це більше на неї і на ситуацію схоже.

Томенко щось казав про "кремлівську більшість" і "українську меншість" у ВР.
Гриценко - про те, що Україна стає південно-східним округом Росії.

Луценко назвав те, що відбулося, "пактом Януковича-Медвєдєва", підписаним у день народження Гітлера, і закликав повстати проти олігархів. Підбив народ поскандувати "Ганьба!" Ющенкові, а потім закликав його пробачити. Тьху. А колись, між іншим, я Луценка поважала.

Олег Тягнибок мало не єдиний висловив чітку і конкретну пропозицію: елементарно не пустити "тушок" до сесійної зали.

"Свободівці" стояли через дорогу, по інший бік Грушевського. Тримали плакати: "Зрада перетворює народного депутата на політичного папуаса!", "Голос за продовження перебування ЧФ РФ в Україні - державна зрада!", "Або депутати оголосять імпічмент Януковичу, або нехай ідуть геть!". Закликали народ до лав національної опозиції.

Всі три мітинги розділяли ланцюжки ментів - звичайних, не "беркутів". Люди поводились настільки мирно, що й ці не особливо були потрібні. "Донецьким", судячи з усього, ситуація була "по барабану", вони спілкувалися про свої, далекі від політики речі. Втім, на власні вуха чула, як троє дівчат неголосно співали український гімн, а дід у блакитній накидці "за Януковича" лаяв владу :)
Але чогось мені не здається, що у вівторок все пройде так само мирно і спокійно. Але й "революції" не буде, пом’яніть моє слово. Можуть, наприклад, оточити Раду ментами і не дати мітингувати біля неї. Або ще щось вигадають. Щось я заражаюся песимізмом, мабуть, від Ющенка.Tags: акції, верховна рада, відео, свобода, тимошенко, тягнибок, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 94 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →