Олена Білозерська (Olena Bilozerska) (bilozerska) wrote,
Олена Білозерська (Olena Bilozerska)
bilozerska

На захист продажу українських книг і символіки на Майдані (фото, відео)Вчора, 22 квітня, українські націоналісти провели на Майдані Незалежності невелику акцію на захист продавців українських книг, музики і символіки, яких міліція вчергове намагається вигнати з Майдану.Представник підприємців зазначив: "Ми зустрілися з безпідставними репресіями з боку міліції, які без жодних пояснень забороняють працювати приватним підприємцям. В час кризи, коли всі декларують, що малий бізнес має витягти країну з кризи, нам заважають працювати, хоча ми платимо всі податки".

Заступник голови ВО "Свобода" Андрій МОХНИК сказав, що нікчемність цієї влади очевидна. Один з її представників назвав Україну папуаською державою. Дійсно, в Україні сьогдні панують політичні папуаси, які готові за брязкальця здавати національні інтереси, кланятися і вилизувати черевики московським бонзам. Такими кроками вони все швидше наближають свій кінець. Якби займалися перетвореннями в екноміці, це, можливо, не викликало б спротиву. Але вони показали, що готові торгувати кістками власних батьків. Це нікчеми і моральні уроди, негідні називатися громадянами України. Їхні "успіхи" є примарними, бо українці все відіграють, прийде українська влада, і вона все поверне, і ми повернемо економіку і виженемо Чорномонрський флот, бо вони тимчасові, а Нація вічна.


Микола КОХАНІВСЬКИЙ: "Дуже хочеться зробити національну революцію і покарати цих злочинців. Фізично. Але на це немає сил. Сьогодні ми маємо згуртуватися на те, на що є у нас сили - захистити своїх побратимів, які щодня роблять кропітку працю. Те, що вони заробляють, - це є мізер порівняно з тими статками, що має наша влада, яка нас обкрадає. Але вони служать у такий спосіб нашій державі, роблять святу справу, розповсюджують українське, і саме за це їх пресингує регулярно влада.
Сьогодні треба кожен день, мабуть, тут збиратися, і щоб вони торгували. Якщо доведеться битися - я готовий, попри всі справи - щоб правда наша була хоча б тут, на цьому маленькому осередочку українства в Києві. Я, Микола Коханівський, український націоналіст, закликаю об’єднатися хоча б тут і не дати їх скасувати, бо це нас скасовують".


Ігор МАЗУР (Тополя), голова КМО УНА-УНСО: "З 91-го року, коли тут записувались люди проти ГКЧП, вони і зараз збираються, і я думаю, що український дух ніколи не загине на Майдані, бо це не Андріївський узвіз з їхніми матрьошками... Я думаю, те, що кажуть, що до 9 травня хлопцям не дадуть працювати, бо приїздять мєдвєдєви, путіни, бігають різні волги, симоненки і тому подібні, - це все брехня. Хлопцям дадуть працювати вже зараз, тому що є преса, тому що прийшли ми".

Далі відбулося невеличке театралізоване дійство. Дівчина в українському національному вбранні сказала: "Ласкаво просимо! Українські книжки, українська музика, українська символіка". Одразу ж підійшли браві "сержанти міліції", перевірили у неї документи на право торгувати і спочатку начебто відійшли від неї, але суворий начальник наказав їм повернутися. Вони скрутили дівчину, затисли їй рота і утягли, а "начальник" у міліцейській формі відзвітував по телефону: "Да, Діма, я все зробив".Якщо справді завдяки Януковичу і його команді ми всі згуртуємось, це буде їхній велетенський і неоціненний внесок у розбудову Української держави і менталітету нації.

Tags: акції, відео, коханівський, кун, майдан, мохник, свобода, тополя, уна-унсо, фото
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 40 comments